Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Interwencja w Syrii jest niepotrzebna

Interwencja w Syrii jest niepotrzebna

Money.pl / 2013-08-26 09:46
Komentarze do wiadomości: Interwencja w Syrii jest niepotrzebna.
Wyświetlaj:
.obiektywny. / 81.190.53.* / 2013-08-26 23:32

pretekstem były doniesienia o broni masowego rażenia, którą miał dysponować prezydent Saddam Husajn, a które okazały się nieprawdziwe.

Za to Husajna już nie ma .
Michu131 / 213.238.97.* / 2013-08-26 16:20
No w końcu jakiś rozsądny głos w necie! Bo już normalnie mnie krew zalewa jak słyszę w mainstreamowych mediach te naciągane teorie o użyciu broni chemicznej przez Assada. Cała sprawa jest szyta grubymi, wręcz opasłymi nićmi i nikt tego nie zauważa?? Przypomina mi się tutaj konferencja Colina Powella tuż przed interwencją w Iraku. Pan ten, zwyczajnie kłamał o posiadaniu broni chemicznej przez Hussajna, ba, pokazywał nawet plany ciężarowek, którymi ta broń jest przewożona. Jaka była prawda, dziś wszyscy wiemy. Jak się okazuje, w polityce każde świństwo jest możliwe.
m54 / 79.186.72.* / 2013-08-26 23:11
Zachodowi ta wojna byłaby na rękę(tak myślą ale się mylą i to bardzo)z powodu nadchodzącego błyskawicznie bankructwa USA,GB i Francji.
henieck / 77.254.172.* / 2013-08-26 14:54
może i ten pan się zna na arabach ale nie ma pojęcia o polityce zagranicznej USA. USA dominuje świat i Syria tak samo jak Iran, Libia i inni też wcześniej czy później wejdzie pod kontrolę USA. Broń chemiczna to tylko pretekst tak samo jak pretekstem były poczynania Saddama. Więc interwencja zbrojna rozpatrując pretekst jest zbędna, ale z drugiej strony USA dąży do kontlolowania całego bliskiego wschodu i z tego punktu widzenia interwencja jest strategicznym celem.
Taxi-gsm / 213.17.182.* / 2013-08-26 09:46
Boże chroń nas przed polską nauką! Jeśli pan Prof. mówi;" Oczywiście sprawa ludobójstwa to jest rzecz absolutnie niedopuszczalna i coś trzeba by zrobić, ale co?" - "ale co?" to był i pozostał dylemat polskiej nauki, i dalej"...ale pociągnęłoby też za sobą wiele zupełnie niepotrzebnych ofiar." - rozumie, że pan prof. "zna kategorie ofiar potrzebnych"- to jakbym nie czytał słów Pana prof. to coś mi się wydaje, że wg. naszego arabisty, tam trwa na całego karnawał.

Najnowsze wpisy