InvestClass Sp. z o.o.

skomentuj
Investclass Roman Gebczak / 2013-02-11 12:10
Czym jest spółka InvestClass


InvestClass Sp.z o.o. jest w pełni wyspecjalizowaną, profesjonalną firmą działającą w trzech zależnych od siebie kategoriach tj. inwestycje , ubezpieczenia i finansowanie. Świadczymy usługi dla Przedsiębiorstw , Przedsiębiorców , kadry menadżerskiej i pracowników firm jak i osób prywatnych zarządzając całościowo ich majątkiem pod kątem finansowo –ubezpieczeniowym.

Naszą flagową działalnością jest pomnażanie środków pieniężnych na rynku kapitałowym już od najmniejszych, regularnie wpłacanych kwot jak i zgromadzonego wcześniej kapitału, dobierając odpowiednie rozwiązanie inwestycyjne i opierając je na skrupulatnym serwisie InvestClass. Sukces i wymierna korzyść z inwestycji jest kwestią czasu. Stawiamy na skuteczną ochronę powierzonego kapitału i maksymalizację zysków przy sprzyjającej sytuacji rynkowej. Efekty naszej pracy pozwoliły nam zdobyć grono klientów, które stale się powiększa.

W pełni profesjonalny , unikatowy serwis inwestycji Investclass oraz ponad 15 letnie doświadczenie na rynkach kapitałowych pozwoliły zaowocować wyjątkową efektywnością i zaufaniem Klientów, którzy powierzają nam coraz liczniejsze aktywa.

W wyniku naszych szeroko zakrojonych działań, testów i innowacji powstał autorski serwis WEKTOR-ZYSKU. Zdobył on uznanie zarówno Profesjonalnie zarządzających jak i osób zajmujących się zarządzaniem środkami we własnym zakresie. Dzięki nowoczesnym technologiom pełnego 24h nadzorowania inwestycji, mamy pełną kontrolę nad potencjalnym ryzykiem i wykorzystujemy poszczególne fundusze dające największą stopę zwrotu, a stała konsultacja z doradcami TFI daje gwarancję jakości i przyszłych efektów.

Investclass jest nowoczesną, nieustannie rozwijającą się firmą oddaną w pełni wypełnieniu swej misji – uzyskaniu jak największego zysku dla klienta i ochrony kapitału w okresie zawirowań rynkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i możliwościami.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy