Forum Forum inwestycyjneFundusze

Investors gorzej niż dziadostwo

Investors gorzej niż dziadostwo

dagny33 / 62.152.145.* / 2012-05-05 13:50
Omijajcie ten fundusz z daleka. Ich flagowy Investors Fiz doprowadził ludzi prawie do bankructwa
Wyświetlaj:
walek1-2 / 178.42.8.* / 2012-06-05 13:54
Szczera prawda.Od powstania DI Inwestors na "flagowym fiz"zaczął się zjazd w dół,póżniej powstaje holding-trzeba to z czegoś finansować.Zmiany w Zarządzie też nic nie dały-bałagan moim zdaniem tłumaczą złą sytuacją na rynkach.Flagowy spadł najwięcej ze wszystkich funduszy-tylko patrzeć jak zaczną podawać straty na gol-dzie.Nie trafiają chłopcy i tyko kwestja czasu jak ludzie wskażą gdzie ich miejsce-nie pomogą im ich dyplomy.
szczypior123 / 178.56.227.* / 2012-06-04 20:53
Rzeczywiście wynik za maj jest niessamowity.
Panowie tak zarządzać funduszem potrafiła by pewnie moja 5 letnia córka. I podejrzewam że nie dała by rady zrobić takiej straty.
Zdecydownie zarządzający powinni zmienić zawód bo strach pomyśleć co bedzie dalej.Ja na szczęście uciekłem prawie rok temu z tego tonącego statku ............
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy