Forum Spółki giełdowe KGHM Polska Miedź SA

Inwestorzy zignorowali ważne dane. A WIG20...

Inwestorzy zignorowali ważne dane. A WIG20...

Money.pl / 2013-07-26 18:57
Wyświetlaj:
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-28 09:19
Po coraz lepszych danych napływających z zachodu , czas przemyśleć swoje inwestycje w akcje lub ich pochodne.Chyba wszyscy dostrzegają bezsens trzymania środków na lokatach , bo stopy procentowe żałośnie niskie i nie tak szybko rosnąć zaczną , może minąć kilka lat.Złoto i srebro też nie są bezpieczną przystanią gdyż czasy kryzysu przechodzą w przeszłość.A po wyjaśnieniu sytuacji z OFE , promocji na GPW może nie być .
????? / 95.41.17.* / 2013-07-28 12:47
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Rząd wyżywi się zawsze / 77.254.47.* / 2013-07-27 10:33
Coś się komentator zakałapućkał i nic nie rozumie inwestorów.

Oni przecież widzą co dzieje się z finansami i gospodarką i podejmują racjonalne decyzje wyprzedając coś, co nie ma szans rosnąć, bo nie ma jak zarobić, co widać zarówno po wynikach, jak i jeszcze gorszych perspektywach.

Sypiąca się piramida finansowa bankowości frakcyjnej próbuje jeszcze co prawda przedłużać agonię zbankrutowanego systemu drukowaniem coraz większych długów, co tylko ten kryzys, największy w historii świata, tylko powiększa, bo jest on wbudowany w jej założenia, robienie wzrostu czymś, czego nie ma i zarabiania okradając tych, co ciężko pracują, oszczędzają i inwestują, przez co realny popyt spadam a koszty, bezrobocie i inflacja rosną, a ich realna wysokość jest sztucznie ukrywana manipulowaniem przy sposobie ich liczenia, żeby stworzyć iluzje "wzrostu", który tak naprawdę jest degeneracją i cofaniem się, przez co nie ma pieniędzy na emerytury, leczenie i inne podstawowe świadczenia społeczne, co czego zobowiązane są rządy, bo po to je społeczeństwo powołuje, a nie po to, żeby karmiły same siebie i koterie z nimi powiązane.

Dlatego obroty na giełdach zamierają.
Jak nie ma produkcji i nie ma rozwoju gospodarki, wzrostu zatrudnienia i dochodów, to samymi spekulacjami finansowymi "monopoly money" niczego się nie stworzy, poza coraz większą biedą i bankructwem wszystkiego na rekordowych długach, które stale tylko rosną.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - gangbang.]
J1512 / 79.191.110.* / 2013-07-26 18:57
Jest ciepło i poszli nad wodę!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy