Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Inwestowanie w newconnect

Inwestowanie w newconnect

Daniell / 93.105.178.* / 2010-04-29 08:20
Witam, chciałbym zacząć inwestować w spółki z rynku newconnect które debiutują. Interesuje mnie gdzie mogę zapisać się na ich akcję albo gdzie znajeść takie informację, za każdą podowiedź będę bardzo wzięczny.
Wyświetlaj:
Daniell / 93.105.178.* / 2010-04-29 08:56
ale zapisy na akcje są prowadzone w taki sam sposób jak na rynku regularnym? Czyli w biurach maklerskich?? I jeszcze jedno pytanie mi się nasuneło. Jeśli zapisy na akcję sa prowadzone w innym biurze maklerskim niż teraz posiadam, to musze założyć drugi rachunek w danym biurze, czy wystarczy tylko jakas tam umowa?
adrianoo / 2010-04-29 09:32 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak, wprowadzeniem spolek na gielde zajmuja sie biura maklerskie - zwykle wyspecjalizowane w tego typu przedsiewzieciach (NC obsluguje czesto WDM - skontaktuj sie i podpytaj o szczegoly). Zwykle pozyskanie klientow odbywa sie w formie private placement a nie publicznej emisji znanej z duzych spolek z rynku glownego.
Jesli zas chodzi o drugie Twoje pytanie to nie uczestniczylem w tego typu IPO ale zdaje sie ze musisz zalozyc rachunek maklerski w danym biurze - to pewnie najprostsze i nie ma co komplikowac a przenosic moze sie nie oplacac przy kwotach potrzebnych do uczestnictwa w private placement, chyba ze jest to regulowane w inny sposob - musisz sie dopytac w DM.
adrianoo / 2010-04-29 08:42 / 10-sięciotysiącznik na forum
trzeba szukac, nie ma lekko:) tu znajdziesz wiekszosc interesujacych informacji dot. NC:
http://www.newconnect.pl/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy