Forum Polityka, aktualnościKraj

Inwestowanie w surowce

Inwestowanie w surowce

kemperson / 149.154.153.* / 2018-03-28 12:44
Szukam ciekawych sugestii. Co proponujecie na start, jeśli chodzi o przygotowanie do inwestowania? Interesują mnie materiały szkoleniowe, webinary, konto demo. Przychodzi wam coś na myśl? Jak wy zaczynaliście? Jak na razie moja wiedza jest absolutnie podstawowa.
Wyświetlaj:
bakard780 / 195.189.203.* / 2019-04-09 10:28
XTB – polecam, zdecydowanie polecam. Pewnie, że pod tym względem rynek diametralnie się odmienił, potencjał jest ogromny, a na surowcach można całkiem nieźle zarabiać – po prostu tak to aktualnie wygląda. Przede wszystkim – nad tym trzeba porządnie popracować, zaangażować się – wtedy realnie będziecie w stanie wyciągnąć z tego prawdziwe zyski. Akurat ten rynek jest dosyć przewidywalny, a przynajmniej – tak jak to widzę. Poświęćcie się analityce, to będą też i wyniki.
radoslawjaros / 212.96.244.* / 2018-03-30 15:20
Lubię inwestycje oparte na złocie - duża płynność i póki co udaje mi się na tym wypracowywać jedne z lepszych wyników. A jeśli chodzi o XTB - dobra platforma, to fakt. Mają pewne minusy, ale pod względem możliwości inwestycyjnych są pierwsza klasa. Tam surowce są tylko jednym z elementów - jest też forex, bitcoin czy akcje. Ale każdy temat to inna dziedzina wiedzy - wymaga mocnego przygotowania.
karolkas / 82.223.33.* / 2018-03-29 15:24
Nie radzę wykładać jakiekolwiek pieniądze na inwestycje w momencie, kiedy nie masz jeszcze żadnego doświadczenia. Od nauki inwestowania to masz konto demo na XTB. Na spokojnie sobie poradzisz. Tam masz dobre warunki - niskie spready, od 0.3 pkt na złocie. Do tego bardzo istotny jak dla mnie gwarantowany stop loss, nie ma rekwotowań. Ale wszystko radzę zacząć po prostu od nauki, szkoleń, webinarów. I wtedy zobacz, jak ci będzie szło na demie systemu.
kaboks / 37.30.36.* / 2019-08-20 10:29
Jak długo siedzieliście na demie XTB, zanim weszliście normalnie na pełną wersję systemu? Tzn. wpłaciliście depozyt? Określiliście sobie jakieś cele? Jak to zaplanować, żeby były efekty?

Najnowsze wpisy