Forum Money.pl - wspieramy lot każdej Waszej złotówki!

Inwestowanie w TFI a zaciągnięty kredyt hipoteczny

Inwestowanie w TFI a zaciągnięty kredyt hipoteczny

pinecha / 83.18.249.* / 2007-02-05 13:27
Bardzo proszę szanownych inwestorów o opinię, ponieważ nie jestem pewna czy dobrze kombinuję.Mam w kieszeni wolne 21 tys i w prespektywie budowę domu, na który chcę wziąć tyle kredytu, ile się da(tzn.ile bank przyzna). zastanawiam się, czy wolną kasę wtopić w budowę, czy "pojechać po bandzie" i kupić jednostki funduszu. postanowiłam kupić CU Dynamiczny, ponieważ nie mam nerwów na samodzielne inwestowanie w akcje, a oni miarę dobrze sobie radzą. Według moich obliczeń po 20-30 latach, bo na tyle chcę rozłożyć spłatę kredytu mogę liczyć, że zyski przekroczą wartość zaciągniętego kredytu. dobrze myślę?czy ktoś jeszcze nie bał się tak zrobić?
Wyświetlaj:
zienik / 2007-02-06 22:58
Dobrze kombinujesz, radzę skorzystać zpomocy np. dordcy openfoinanse. Masz możliwość bezpłatnej konsultacji przed takim podjęciem ważnej decyzji życiowej.
pozdrawiam MZ
pinecha / 83.18.249.* / 2007-02-07 12:52
Dziękuję za opinię, czy ktoś jest przeciw?
Andrzej M. / 217.153.177.* / 2007-02-08 08:16
Jestem jak najbardziej za to świetny pomysł. Taki niezależny doradca pokaże plusy i minusy podjęcia takiej decyzji. Tak się składa że byłem w podobnej sytuacji i mogę polecić Ci dobrego wg. mnie doradcę który przyjedzie do ciebie i miło z tobą porozmawia. Jestem laikiem a teraz wiem o wiele więcej dzięki jego prostym określeniom, jednym słowem godny polecenia. jego namiar to Grzegorz Powierża 0-501-065-417, powiedz że tel masz od Andrzeja Miśty ;-) czyli mnie. pozdrawiam i powodzenia

Najnowsze wpisy