Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

inwestycja powaznej kwoty a asset management

inwestycja powaznej kwoty a asset management

skomentuj
carton_king / 2007-09-07 14:31
Witam forumowiczów,
Mam do zainwestowania okolo 300tys, czy ma sens powierzenie takiej kwoty indywidualnemu maklerowi ktoregos z DM w ramach czegos w stylu asset management ? Jakie ma to korzysci/wady w odniesieniu do indywidualnego obrotu np funduszami ?
Moze któryś z forumowiczów podzieli się doswiadczeniem w tym wzgledzie ?
Bede wdzieczny za jakiekolwiek wskazowki...

pozdrawiam
konrad
Wyświetlaj:
sebastian9 / 87.96.11.* / 2007-09-08 18:15
Witam serdecznie,

Rozmawiałem jakiś czas temu z jednym z maklerów właśnie na temat tej usługi. Okazało się że za ostatni rok "wyrobili" ok 25%. To nie wiele, zwłaszcza że ta sama koncepcja oparta o fundusze inwestycyjne przyniosła większy zysk. Przy takiej kwocie warto by zastanowić się także nad takim rozwiązaniem by poza zarządzaniem na zlecenie w asset management, możliwe były dodatkowe korzyści np. brak podatku od zysków kapitałowych.
Choćby biorąc pod uwagę te korzyści, uważam, że warto zainwestować w fundusze inwestycyjne, pod warunkiem, że.... Ma się do tego celu odpowiednią platformę inwestycyjną.
krzysztof.wislinski / 80.251.161.* / 2013-11-21 14:45
Dom Maklerski DIF Broker prowadzi asset management. Zarządza portfelem zbudowanych z funduszy inwestycyjnych. Całkiem ładnie im to wychodzi i publikują wyniki.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy