Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Inwestycje w nieruchomości

Inwestycje w nieruchomości

Dentysta12 / 2012-02-21 13:04
Posiadam trochę odłożonej gotówki , dodatkowo chciałbym wziąć kredyt. Moim planem jest zainwestować moje osczędności w nieruchomości. Gdzie waszym zdaniem najlepiej jest zakupić mieszkanie ( w jakim mieście) ? Kolejne pytanie to czy lepiej takie mieszkanie wynajmować, czy sprzedać drożej , rzecz jasna po remoncie?
Wyświetlaj:
majuga / 212.96.244.* / 2012-07-24 12:07
Nieruchomości, ale magazynowe. Mieszkania poszły w dół, ale nie aż tak bardzo. Na magazynach będzie można zrobić szybko całkiem niezły interes. W jaki sposób? Sięgając po takie okazje - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/Atrakcyjny-zaklad-produkcyjny-z-biurem-Zyrardow-1844amcs,61,hale,hp,w,0,,,1844 W ten sposób można zrobić dobry biznes.
kartezjusz / 83.25.42.* / 2012-02-24 10:28
Moim zdaniem jak kupisz mieszkanie to lepiej je wynająć bo ze sprzedażą to radziłbym poczekać bo na rynku jest huśtawka cen. Ja kupiłem mieszkanie w grudniu zeszłego roku i aktualnie szukam najemcy przez ober-haus. mam nadzieję że znajdą kogoś odpowiedniego.
Jerzy K / 2012-02-21 13:51 / Bywalec forum
ja w zeszłym roku kupiłem we Wrocławiu i wynajmuje, dobrze na tym wyszedłem, bo stosunek cen nieruchomości do cen wynajmu jest najbardziej kozrystny spośród wszystkich większych miast w Polsce

Najnowsze wpisy