Forum Forum inwestycyjneFundusze

Inwesycja na ok 1 rok - co kupić

Inwesycja na ok 1 rok - co kupić

s_77 / 2006-11-19 11:17
Witam,
Chciałbym na okres 1 rou zainwestować, ale jestem zupełnie "zielony" w tych sprawach.
Mam kwotę ok 50.000pln, myślę o funduszach inwestycyjnych - proszę o jakieś wskazówki
pozdrawiam
Wyświetlaj:
Robert' / 83.24.129.* / 2006-11-23 15:27
Jeśli chodzi o fundusze inwestycyjne rok jest bardzo krótkim okresem, w zasadzie planujesz zagrać tymi pieniądzmi, nie zainwestować je. Jeśli już fundusze, to raczej zrównoważone, przy obecnej koniunkturze, to chyba najrozsądniejsze, ale polecam zastanowić się nad wydłużeniem czasu inwestycji.
Konsultant Money.pl / 2006-11-22 13:29 / Specjalista Money.pl
Proponuję inwestycję w fundusze zrownoważone i stabilnego wzrostu.

Zapraszam do działu FUNDUSZE - http://www.money.pl/fundusze/ . Zamieściliśmy w nim
zarówno narzędzia umożliwiające porównanie wynikow funduszy jak i poradniki, które powinny pomóc w zapoznaniu się z ta formą inwestycji i wybór najodpowiedniejszej opcji.
SB / 83.15.204.* / 2006-11-20 16:18
Witam,
Jeżeli miałbyś bliżej 60 tyś pln to mógłby zaproponować inwestyjce na rynku walutowym.
Inwestycja charakteryzująca się bardzo dużą płynnością, zwrot z kapitały kilka procent w miesiącu, pełna kontrola strat. Wiecej info: sb@forex.pl
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy