Forum Forum inwestycyjneForex

irons------- do ekipy

irons------- do ekipy

irons45 / 2009-09-22 11:47
jakby co to wypije chyba dzis za wasze zdrowie bo ten wtorek mnie dzis oslabil spokojniej pracujcie narka 3 razy mnie wyleszczylo to o raz za duzo rynek jest rynek i tyle
Wyświetlaj:
jaguar / 2009-09-22 13:55 / Bywalec forum

mysle trzezwo 3 lufki i mysl wrocila

nie polecam.....................moga byc czarne:)
irons45 / 2009-09-22 13:59 / BAKSIK ZIELONYCH
whiski pobudza czarna jest jak perła ha ha ha, ja juz strat dzisiaj nie mam no chyba ze ten dolar kupiony na ogolnym po 2.8120 da strate ale z tym sobie tez poradze
zielona_wrozka / 2009-09-22 14:04 / Bywalec forum

whiski pobudza czarna jest jak perła

Polecam to na poprawę nastroju
http://www.youtube.com/watch?v=8tWyDxiOz70
irons45 / 2009-09-22 14:09 / BAKSIK ZIELONYCH

2009-09-22 14:04:37 | zielona_wrozka [ Bywalec forum ]

dzieki ja norme na dzis wykonalem:)
i nie przekraczam zasad wczoraj bylo ok ;)
wiec dzis moze byc maly zysk takie zycie
jaguar / 2009-09-22 13:12 / Bywalec forum

będzie umocnienie dolara

to oczywiste- i to n ie tylko ze względu nawet na AF ale własnie na AT")
Maks_ / 2009-09-22 13:13 / Tysiącznik na forum

to oczywiste- i to n ie tylko ze względu nawet na AF ale własnie na AT")


Spoko, wszystko jedno ze względu na co :-)
jaguar / 2009-09-22 13:06 / Bywalec forum

nie ma dwóch zdań - będzie umocnienie dolara (i nie mówię o
korekcie). Widzisz, dolowanie dolara przebiega na fali wiary (!) w wychodzenie z kryzysu,
a zakończenie drugiej fali tym się właśnie charakteryzuje - wszyscy już wierzą, że
najgorsze jest za nami, że dno zostało już osiągnięte... i nagle "bum", a "trójka" jest
tuż tuż... (nie chcę szukać w necie, ale chyba Zielona_wrozka podawał linka na stronę
elliottwaves).

nikt nie twierdzi inaczej,
jaguar / 2009-09-22 12:42 / Bywalec forum

Wuja z Ciocią nie pokonasz Irons... za wysokie progi... ale podczepić się zawsze można...
coś wczoraj Petru wspominał o "trójce"... zawsze przychodzi niespodziewanie i ma
gwałtowny przebieg... jeszcze zarobimy spokojna głowa... :-)

witam, nadzieja zawsze umiera ostatnia
niestety na FX tym nie nalezy się kierowac.......to jest wróg nr 1- trzeba przyjmowac straty, zamykać pozycje tak twierdzi trader 40 lat będący na rynku DICK DAIMOND nazwany acetrader........:))
Maks_ / 2009-09-22 12:55 / Tysiącznik na forum

witam, nadzieja zawsze umiera ostatnia
niestety na FX tym nie nalezy się kierowac.......to jest wróg nr 1- trzeba przyjmowac
straty, zamykać pozycje tak twierdzi trader 40 lat będący na rynku DICK DAIMOND nazwany
acetrader........:))


Ależ jaguar nikt nie mówi o nadziei... nadzieja a wiedza to dwie inne rzeczy... można mieć nadzieję, można jej nie mieć, ale też można wiedzieć, a ja wiem :-)
Nie będę mówił z punktu widzenia AT, na której specjalnie się nie znam (mamy na forum dużo lepszych fachowców), ale raczej z punktu widzenia AF, która ma zasięg raczej średnioterminowy... nie ma dwóch zdań - będzie umocnienie dolara (i nie mówię o korekcie). Widzisz, dolowanie dolara przebiega na fali wiary (!) w wychodzenie z kryzysu, a zakończenie drugiej fali tym się właśnie charakteryzuje - wszyscy już wierzą, że najgorsze jest za nami, że dno zostało już osiągnięte... i nagle "bum", a "trójka" jest tuż tuż... (nie chcę szukać w necie, ale chyba Zielona_wrozka podawał linka na stronę elliottwaves).
Co do zamykania pozycji to sprawa jest oczywista, jak łoją ci d.u.p.s.k.o to nie nadstawiasz drugiego półd.u.p.k.a tylko sp.i.e.p.r.z.a.s.z w krzaki lizać rany :-)

Pozdrawiam
emLand / 2009-09-22 12:52 / Bywalec forum

witam, nadzieja zawsze umiera ostatnia

2009-08-20 18:23:58 | greenstar
Dick Diamond tryder z długoletnim stażem na rynku fx radzi: [3]
Diamond spends two full days in the course showing you in detail how he picks his 80/20
trades – and then he trades them LIVE – right before your eyes.

As for Diamond's other rule – be defensive – it's the exact same skill that
makes a good driver: being defensive on the road. Assume other drivers can’t see you,
and your chances of staying out of trouble increase dramatically.

Here's what defensive trading means to Diamond (among other things):

* Trade small. If you trade futures (he trades e-mini, the “mini” version of
the S&P 500’s futures), start by trading just one contract. Then gradually increase
the size to what Diamond calls your core position – that’s the size of the trade
that you don’t lose sleep over at night.
* Reduce your position size when you lose AND when you win. Cutting back when
you’re losing is a no-brainer, but let me explain Diamond's approach to winning. On
those days when he suddenly starts making 2-3 times more on each trade than he normally
makes, Diamond reduces the size of his trades! He knows that you tend to be most vulnerable
when you are doing well. Winner’s hubris has destroyed many success stories.
* Don’t worry about “leaving money on the table.” The easiest time to
get out of the trade, teaches Diamond, is when the market is moving in your direction.
Don’t wait for it to go against you. Get out early, say thank you – and come
back for seconds!
* Forget the word “hope.” Hope is the antipode of discipline, says Diamond,
and hope is what kills most traders. Stop hoping that a loss will turn into a profit, or
that a small profit will turn into a bigger one. Take that profit. Take that loss.
Don’t just sit there.

Some people say that speculating in the markets is just gambling. No, says Diamond. The
difference between a trader and a gambler is control. When a gambler throws the dice, he
gives up control over his future. A good trader never does.

...dla przypomnienia o czym pisal jaguar, a w sierpniu cytowala greenstar :)
bidnymaniek / 2009-09-22 11:50 / Tysiącznik na forum
bo nie czytasz.............walnij szklane za manka bo ja dzis nie moge ..zmotoryzowany :)
irons45 / 2009-09-22 12:30 / BAKSIK ZIELONYCH
czytam manius czytam ale oczy mialem za mgla ha ha ha ha jedna juz walnalem za ciebie i dwie lufy za ekipe i juz teraz chyba dobrze stojer z 1.4815-------- teraz ich pokonam
Maks_ / 2009-09-22 12:35 / Tysiącznik na forum

teraz ich pokonam


Wuja z Ciocią nie pokonasz Irons... za wysokie progi... ale podczepić się zawsze można... coś wczoraj Petru wspominał o "trójce"... zawsze przychodzi niespodziewanie i ma gwałtowny przebieg... jeszcze zarobimy spokojna głowa... :-)
irons45 / 2009-09-22 13:45 / BAKSIK ZIELONYCH

2009-09-22 12:35:51 | Maks_ [ Tysiącznik na forum ]

sam wiesz ze czasem robi sie na przekor sobie ja w sumie niczym nie ryzykowalem jazda na malym locie to w sumie jak zabawa zaryzykowalem stracilem i teraz moze odbije te straty na samej ostatniej pozycji bo ja pilnuje i tyle jade na locie z 1.4815 i teraz juz nie strace bo zamkne jakby co wczesniej
irons45 / 2009-09-22 13:48 / BAKSIK ZIELONYCH
juz zamknalem na 1.4785 i w sumie po stratach dzisiejszych koniec zabawy
Maks_ / 2009-09-22 13:51 / Tysiącznik na forum

juz zamknalem na 1.4785


a ja twardo 3mam... :-)
eddekk / 2009-09-22 13:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Irons, myślisz, że dzisiaj 2.8 puści do 17-tej?
Maks_ / 2009-09-22 13:48 / Tysiącznik na forum

jade na locie z 1.4815


hehe... ja jadę z 1,4818 (ale na jednym locie) tyle, że z ręką na pulsie... crossy JPY trochę się uspokoiły, ale o nich (zwłaszcza USD/JPY) się nie martwię... :-)
irons45 / 2009-09-22 13:53 / BAKSIK ZIELONYCH
zle zaczalem a to wkurza bo zamiast z rana tak jak mialem ochote jechac na L TO WYMYSLILEM SOBIE BEZ POWODU WIEKSZEGO Ske no i mialem zabawe na kacu niezla ale teraz juz mysle trzezwo 3 lufki i mysl wrocila
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy