Forum Forum inwestycyjneForex

irons do 79.184.80.* | smialy2

irons do 79.184.80.* | smialy2

irons45 / 2009-08-28 13:37
ja ciebie nie rozumiem piszesz ile to niby przez nasze doradzanie dziewczyny stracily --------- to jakies dziwne zjawisko bo one tez potrafia pisac a jakos do mnie pretensji nikt nie ma oprocz takich ----,,,,,,,, jak ty moze na to odpowiedz specu od walut
Wyświetlaj:
sierota marycha / 2009-08-28 13:43 / Tysiącznik na forum

ja ciebie nie rozumiem piszesz ile to niby przez nasze doradzanie dziewczyny stracily
--------- to jakies dziwne zjawisko bo one tez potrafia pisac a jakos do mnie pretensji nikt
nie ma oprocz takich ----,,,,,,,, jak ty moze na to odpowiedz specu od walut

wiesz jak jest......5 lat handluje walutami.....champion....:) no dobra Irons, zyczymy smialemu2 powodzenia, oddajemy forum we wladanie i rozpoczynamy relaksujacy weekend
korfus / 83.6.30.* / 2009-08-28 13:39

2009-08-28 13:37:33 | irons45
irons do 79.184.80.* | smialy2 [0]
ja ciebie nie rozumiem piszesz ile to niby przez nasze doradzanie dziewczyny stracily
--------- to jakies dziwne zjawisko bo one tez potrafia pisac a jakos do mnie pretensji nikt
nie ma oprocz takich ----,,,,,,,, jak ty moze na to odpowiedz specu od walut

jak nie będziecie usuwać postów to będziesz mogl poczytać jak miło piszą do was

A TAra niech napisze po ile kupila i sprzedala dolce swoje i babci bo ja non stop sledze forum
to troche wiem
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 3 osoby - gg5, sierota marycha, konrado_76.]
irons45 / 2009-08-28 13:43 / BAKSIK ZIELONYCH
korfus ty tu juz zgnijesz na tym forum he he he popiszesz ze 2 dni i znowu szpryca i miesiac spokoju bo miejsce na ciebie czeka ha ha ha
irons45 / 2009-08-28 13:39 / BAKSIK ZIELONYCH
a odnosnie tematu przychodzila tu jedna menda teraz widze dwie moze parami wam lepiej
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy