Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

ISIS to nie tylko grupa terrorystów. Tak firmy tracą miliardy dolarów

ISIS to nie tylko grupa terrorystów. Tak firmy tracą miliardy dolarów

Wyświetlaj:
Abdul a'la Gudu Hamdu Kowalski / 178.235.39.* / 2015-12-21 09:46
Te firmy od dawna wysyłają kasę dla terrorystów, tak jak turasy w niemczech - zarabiają na broń dla terrorystów , przypadkowo usłyszałem na komisie samochodowym !!!!!
trupek / 77.253.233.* / 2015-12-21 12:33
No jeżeli w komisie samochodowym to na pewno jest prawda.
Do:Ziomu$$$ / 193.46.187.* / 2015-12-21 07:10

Przecież samych programów pomocy socjalnej mamy ponad 100. I co ludzie z tego mają? Nowe urzędy a nie socjalne eldorado.

No ale to nie jest wina Pis.
Myślę, że trzeba spokojnie, krok po kroku naprawiać polskie prawo. Tak, żeby nie służyło tylko najbogatszym ale było sprawiedliwe. No i trzeba skierować pieniądze do matek chcących wychować kilkoro dzieci. Bo to co nam proponowała odchodząca koalicja to był program dla singli.
Bjl / 188.146.69.* / 2015-12-20 23:46
Właśnie się zorientowałam ze mam ich kosmetyki a nigdy nie pomyślałam o tym ze tak samo nazywa się organizacja terrorystyczna. Czy to oznacza że jestem głupia i nie myślę czy że mądra i potrafię odróżnić jedna sferę od drugiej bez bezsensownego szukania dziury w całym?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
HM / 83.25.198.* / 2015-12-20 22:45
A OSRAM na naszym rynku ma się dobrze
Nick744 / 87.247.195.* / 2015-12-20 18:58
Ciekawe kto im sprzedaje te zabawki..nie trudno zgadnac..kto ma w tym interes..To kolejny haczyk na kontrole obywatela..siedz w domu bo przyjada ISISy i cie wysadza..nie wychodz na ulice nie strajkuj..Boja sie nas i stad te pomysly zastraszania ludzi..to sa preteksty do coraz wiekszego ucisku i wyzysku..
długi469 / 87.206.23.* / 2015-12-20 18:28
To jeszcze jeden dowód na moje twierdzenie, że ludzie to bezrozumne stado baranów
Ziomu$$$ / 164.126.101.* / 2015-12-20 14:55
"Uderzamy w korporacje" - to się dobrze sprzeda u osób, które nie myślą (tak zwany elektorat). Osoby które myślą wiedzą, że korporacje mają pieniądze bo sprzedają to, co wytwarzają zwykli ludzie, więc to oni i tylko oni zapłacą te podatki. Ogarnięci ludzie wiedzą też, że zamiast jednego, prostego podatku lepiej mieć kilkaset - bo dzięki temu 10 razy więcej pociotków w urzędach można zatrudnić i temu właśnie różne programy rządowe służą. Przecież samych programów pomocy socjalnej mamy ponad 100. I co ludzie z tego mają? Nowe urzędy a nie socjalne eldorado. Dlaczego nie mówić otwarcie: "chcemy więcej urzędników i państwowych zakładów, by wzmocnić partię" - ano pewnie dlatego, że polityka powstała po to, by kłamstwo brzmiało jak prawda :)
Ciekawym paradoksem jest, że ci co najbardziej popierają rząd, zazwyczaj też najwięcej tracą na jego działaniach.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy