Forum Polityka, aktualnościPolityka

Izrael nie przerwie budowy osiedli w Palestynie

Izrael nie przerwie budowy osiedli w Palestynie

Wyświetlaj:
Falkoneti / 77.254.85.* / 2010-03-21 10:23
Trzeba wreszcie przenieść wojska z Iraku i Afganistanu do Palestyny i zająć się zwalczaniem prawdziwego terroryzmu istniejącego w tym rejonie czyli izraelskiego.
Odpowiedzialnych za zniszczenie Iraku przestepców wojennych czyli Busha, Wolfowitza, Rice, Blaira, Kwaśniewskiego no i przede wszystkim bandytę Rumsfelda postawić przed trybunałem w Hadze.
Piszę to zupełnie poważnie. Proszę mi spokojnie wyjaśnić dlaczego miałoby to być niesprawiedliwie w obliczu holokaustu jaki dotknął w wyniku inwazji USA ludność Iraku. Ponad 1.000.000 ofiar !!! Naprawdę nie interesują mnie straty USA - ok 3.000 zołnierzy, czy nasze tych chyba 20, którzy zginęli tam za dobre pieniądze niosąc śmierć i zniewolenie innemu narodowi.
Falkoneti / 77.254.85.* / 2010-03-21 11:05
Milosevica osądzono za znacznie mniejsze przestępstwa, oczywiście słusznie, że osądzono. A tu Guantanamo, Abu Grabi i hekatomba ludzkich nieszczęść - za: dostęp do ropy i ochronę terroryzującego region nowego państwa - Izrael, które w swoje granice włączył też Państwo Palestyńskie tworząc getto za wielkim murem !! Wstyd.
Polecam książkę "Druga Szansa" Brzezińskiego, którego trudno posądzać o antysemityzm.

zobaczcie tez hasło Deir Jassin w encyklopedii - warto
esu / 78.8.129.* / 2010-03-19 16:36
oskarżyć o antysemityzm. Puścić wojsko i znajdzie się okazja do zarobku dla amerykańsko-izrealskich koncernów zbrojeniowych. I interes wojenny się kręci.

Najnowsze wpisy