Forum Forum inwestycyjneFundusze

JA SPRZEDAŁEM WSZYSTKO, BO OWAWIAM SIE KRACHU

JA SPRZEDAŁEM WSZYSTKO, BO OWAWIAM SIE KRACHU

JOBOL / 212.122.223.* / 2007-12-16 11:15
CO WY NA TO??
Wyświetlaj:
LdN / 2007-12-17 22:13 / Bywalec forum
Ja wszystko to sprzedalem na poczatku listopada. Teraz troche kupuje (a co z tego wyniknie to sie okaze)
miki3d / 2007-12-16 18:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Mówisz o akcjach? Bo chyba nie o mieszkaniu i samochodzie ;) Nigdy nie ma tak, że wszystko na raz traci.
mkw / 87.207.225.* / 2007-12-16 12:29
Witam,
jeśli miałeś wątpliwości co do oceny rynku, to dobrze zrobiłeś. Lepiej stracić okazję do zarobku, niż kapitał.
Noale / 83.31.158.* / 2007-12-16 14:21
Dobra decyzja. Często na tym forum są komentarze,przemyślenia młodych inwestorów, którzy mają wiedzę a jednocześnie nie potrafią z niej skorzystać. Prawdopodobnie zbyt dużo czasu poświęcają tym sprawom i trudno Im o dystans. Analizują wykresy itp....Ja też nie jestem pewien ale oczekiwałem głębokiej korekty od pewnego czasu, nie wiem czy to jest już bessa .Wiem ,że to nie koniec korekty . Parę faktów pod rozwagę: mówią o400mld$ które skonsumwali w USA na koszt pozostałych, inflacja w górę czyli stopy w górę, nieruchomości przy wysokich stopach staną, Chiny i USA fundują wszystkim nierównowagę!!!! ,koniec taniego pieniądza.Te wykrzykniki to dlatego,żę nie chce mi się wyjaśniać dokładnie,bo dużo trzebaby było sie rozpisywać.
Pozdrowienia dla inwestorów. Pomyślcie zanim zainwestujecie.Kapitał a dokładniej gotówka w cenie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy