Jak długo na RnS

Arge / 178.43.73.* / 2012-12-01 00:05
Chyba całkiem niedługo będzie można kupować mieszkania w programie RnS. Rząd ma zamiar wprowadzić nowy program bardziej na zasadach kredytowania, jednorazowego dofinansowania, jeśli spełnia się warunki. Jakoś Mieszkanie dla Młodych. Co prawda poszerzone, bo nie tylko dla małżeństw, ale dla par też. Z tego na ile zdążyłem się zorientować. Szczegółów nie znam.
Oblizałem sobie te warunki co do kredytu, który chce sobie teraz wziąść w programie RnS na krakowskim osiedlu Fajny Dom. JakBy to było, gdybym się wstrzymał i poczekał na wprowadzenie tego Nowego programu. No i lipa na biegunach. Jestem w plecy, że hej.
Więc się spieszę i streszczam, zeby dopełnić formalności i kupić mieszkanie wybrane przeze mnie
Wyświetlaj:
mmmyytt / 46.186.9.* / 2013-01-07 10:53
rodzina na swoim już zakończona, miał szczęście ten kto zdążył się załapać na ten program. MdM pewnie w ogóle nie ruszy więc nie ma na co czekać
aaudytor / 2012-12-06 13:24 / Bywalec forum
Widziałem w gazetce w metrze, że wszystkie wszystkie biura sprzedaży JWC w najbliższy weekend zapraszają na dni otwarte, gdzie będzie można jeszcze z oferty Rodzina na swoim skorzystać.

Najnowsze wpisy