Forum Forum ubezpieczeńInne

Jak Eureko kupiło akcje PZU?

Jak Eureko kupiło akcje PZU?

skomentuj
FREEMANN / .* / 2005-01-22 11:30
Komentarze do wiadomości: Jak Eureko kupiło akcje PZU?.
Wyświetlaj:
Patriota / .* / 2005-01-24 08:09
Z innej beczki, może trzeba zrobić tak jak proponuje Lepper, tj. zamknąć wszystkich co brali w tym udział i dopiero wyjaśniać. Moim zdaniem jest to jak z jeden Bank kupił za pieniądze innego Banku jego udziały. Schemat już znany, dlaczego nie powielić... przy PZU. Doradcy byli ci sami, zatem i pomysł podobny. Czy coś komuś zrtobione z tego Banku, NIE to dlaczego majacoś zrobić komuś z PZU??? Holendrzy, no cóż tylko na tym zyskują. Niestety my Polacy bijemy sieo milion między sobą, obcym oddzjamey ich setki. To taki rodzaj patriotyzmu z końca XVIII wieku, kiedy dokonano rozbiorów Polski, teraz zróbmy rozbiór ekonomiczny. Przecież nie musimy ekonomicznie istnieć na mapiue Europy.
mirt / .* / 2005-01-23 07:54
Na czym polegał współudział w zakupie PZU banku BIG, do którego trafiła lokata PZU? Zarzuty w sąsiednim poście dotyczące kolonialnej etyki Holendrów są może częściowo słuszne. Mają pewnie nawyk - gdy widzą dzikich - robienia interesów przy pomocy paciorków. Nie można ich za to winić, dobrze byłoby się natomiast zastanowić, dlaczego traktują europejski kraj jak dzikich. Może na podstawie etyki "biznesmenów", z którymi się stykają?
AJR / .* / 2005-01-22 19:00
Zgadzam się z wątpliwosciami poprzednika. Z mojego doswiadczenia mogę stwierdzic, że jak w interes wchodzi holender to sprawa cuchnie. Oni działają stosując chwyty poniżej pasa. Pozostało im to z czasów kolonialnych. Chyba nigdy nie nauczą się, że w interesach trzeba choć odrobiny etyki.
FREEMANN / .* / 2005-01-22 11:30
Są poszlaki ,że wmieszany jest także ING NN którygdy wchodząc do Polski starał się o PZU,lecz zalotyzostały oddalone.W międzyczasie w/w instytucja finansowa przejmuje Bank Śląski w dziwnych okolicznościach.Lecz hasło ,że za 3lata PZU nie będziena rynku ubezpieczeń było bardzo popularne...... Eureko ma częściowo akcjonarjat holenderski czylispokrewniony z ING NN a i wnioski i dalszy przebiegwydażeń z PZU nasuwają się same...........!!!!!!!!!Ps.Przy okazji chciałbym się dowiedzieć jakimi kryteriami kierowała się RZECZPOSPOLITA polecając OFE ING NN przyszłym członkom; ilością kar nałożonych przez KNUiFE czy zmowie czterech największych OFE przy wycenie akcji jednej ze spółek a może wynikami z ostatnich 2 lat????????/ śmiechu warte.........!!
skomentuj

Najnowsze wpisy