Forum Forum inwestycyjneForex

jak ludzie malej wiary jak sie komus nudzi tak wyglada wiara karoliny i tego zycze wszystkim majacym akcje hahaha

jak ludzie malej wiary jak sie komus nudzi tak wyglada wiara karoliny i tego zycze wszystkim majacym akcje hahaha

irons45 / 2009-05-27 14:46
tekst nr 1Wierzę że mając takiego Premiera jak Donald Tusk nasza gospodarka będzie dynamicznie się rozwijała a ceny akcji polskich spółek poszybują do nieba. Sprawdziłam jedynie czy mam polskie spółki i uspokojona zjadłam drugie śniadanie.tekst nr2-------A co? Uważasz że Donald Tusk nie zna się na Giełdzie? Nigdy nie pozwolę tak obrażać naszego Premiera który potrafi czynić CUDA. Już rok temu w styczniu zachęcał do kupowania akcji. On już wtedy wiedział że po roku w marcu zacznie się odbicie gdy innym ono nawet sie nie śniło. Nawet ja głupia pisałam wtedy że będą olbrzymie spadki. Oj Głupia JA. ----- tekstnr3---------------------------Przecież Tusk jest znany z tego że potrafi czynić CUDA. Człowieku małej wiary. Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli. tekst nr4-----------o wystąpieniu Prezydenta Lecha Kaczyńskiego chciałam natychmiast sprzedawać akcje ale Donald Tusk tchnął we mnie ogromny optymizm. Dowiedziałam się że żyję w najlepiej rządzonym kraju na Świecie. To nie Obama zadłużający obywateli powinien być Prezydentem USA ale Donald Tusk który jako jedyny na świecie się temu przeciwstawia. Uświadomiłam sobie jakie spotkało mnie szczęście że żyję w kraju w którym Premierem jest polityczny i ekonomiczny geniusz. tekst nr 5łowa Miłości jakie płyną z ust Donalda Tuska pozwoliły mi doświadczyć liberalnego Oświecenia. Zrozumiałam że zarówno w Solidarności jak i w PZPR i UB można było służyć Polsce. Teraz już wiem że tworzenie Platformy z elektoratu agenta komunistycznego wywiadu Andrzeja Olechowskiego było najlepszym sposobem budowania porozumienia narodowego. Dość już tych podziałów. Budujmy razem z Donaldem Polskę wszystkich Polaków w której zarówno ludzie przyzwoici jak i ludzkie szumowiny będą czuły się dobrze. Słowa Miłości wypowiadane przez Donalda Tuska przekonały nawet świat przestępczy do liberalnej idei co pokazało masowe głosowanie recydywistów na Platformę i Tuska. Włączenie mafii do budowy nowej lepszej Polski jest wielkim sukcesem Donalda Tuska. To coś czego nikomu dotąd się nie udało dokonać. Trzeba było politycznego geniuszu Donalda aby przekonać bandytów do pracy na rzecz narodu. Donald Tusk potrafi wybaczać co pokazał czynem zawiązując koalicje z komunistami w Warszawie, Krakowie i na Ślasku. Nie sztuką jest współpracować z naszymi przyjaciółmi. Sztuką jest działać wspólnie z wrogami demokracji i Niepodległej Polski.--------------------sprzedala po tyle co ja :)
Wyświetlaj:
sierota marycha / 2009-05-27 15:02 / Tysiącznik na forum
swego czasu czytalem jej posty, ona madrze gada i dlatego jest kontrowersyjna w oczach leszczy nie kumajacych meandrow papierow
bidnymaniek / 2009-05-27 15:02 / Tysiącznik na forum
ahhaha gantem mozna było obracac jak $ taka szybka banka :)
irons45 / 2009-05-27 14:59 / BAKSIK ZIELONYCH
tak mialem troszke akcji z ganta i dzis sprzedalem dlatego czytalem co pisze jest swietna
irons45 / 2009-05-27 14:50 / BAKSIK ZIELONYCH
ale wyczucie na gieldzie ma zaje...te
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy