Forum Forum nieruchomościRemont

Jak przygotować dom na nadejście zimy?

Jak przygotować dom na nadejście zimy?

Money.pl / 2012-10-14 18:49
Komentarze do wiadomości: Jak przygotować dom na nadejście zimy?.
Wyświetlaj:
Martin_Koss / 2013-03-18 12:03
Zaopatrzyć się w ciepły sweter :). Oczywiście żarcik. Okna, ocieplenie elewacji, uszczelnienie szczelin i pęknięć i zadbanie o prawidłową wentylację
tumbalaumbala / 2013-01-24 14:55
Zawsze można uszczelnić posiadane okna ;-) i drzwi, bo to dwie główne drogi ucieczki ciepła! Warto też zabezpieczyć rury, zwłaszcza te, w których stoi woda. No i trzeba też przygotować obejście domu, np. zaopatrzyć się w coś do odśnieżania, bo później może się okazać, że jedynym ratunkiem będzie zatrudnienie ekipy odśnieżającej, z firmy typu: http://ranger.com.pl/ ;)
gargamello / 31.11.191.* / 2012-10-14 18:49
wymienić okna na szczelne, albo energooszczędne, i chyba najlepsze rozwiązanie na lata! to po prostu ocieplić dom, ja żałuje, że dopiero w tym roku się za to zabrałem, znajomy w zeszłym roku ocieplił warstwą 12 cm styropianu termo organiki i dużo niższe rachunki i rzeczywiście już nie jest tak zimno a niby 12 cm to wcale nie tak dużo. Ale wreszcie jak się ich odwiedza nie trzeba zabierać trzech swetrów i skarpet frote!
benjaminB / 2012-10-15 10:57 / Bywalec forum
tylko że wymiana takich okien to nie lada wydatek, liczyłem na bardziej praktycznie i tańsze porady

Najnowsze wpisy