Forum Forum pracyDokumenty

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej

Dariusz K. / 83.20.175.* / 2011-07-30 23:33
Gdy zostaniemy zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, warto dobrze się do niej przygotować, bo to od tego jak wypadniemy przed potencjalnym pracodawcą zależy czy otrzymamy pracę. Na stronie http://www.wagrowiec.cba.pl/praca-w-wagrowcu.php zostało umieszczono najważniejsze porady i najczęściej popełniane błędy. Zapoznaj się z nimi i zwiększ o 50 % swoje szanse na otrzymanie zatrudnienia.
Wyświetlaj:
Arteczek983 / 83.24.20.* / 2013-03-12 14:04
Oczywiście, ale teoria to jedno a praktyka drugie. Po przeczytaniu tych wszystkich porad i książek o mowie ciała itp. nadal byłem zielony w tym temacie. Kumpel znalazł taki kurs w Goworku 'Perfekcyjna rozmowa kwalifikacyjna' i nie zawiedliśmy się! Tam nas nauczyli jak wiedzę wprowadzać w czyn. Rozmowa kwalifikacyjna po takim szkoleniu to pestka ;)
Che Ernesto / 2013-03-12 15:38
Dla mnie sprawa jest niebywale skomplikowana, bo trzeba isę jakoś zaprezentować, a jak Cię trema zje , to wszystki w diabli...
szklarek / 2013-03-14 09:04
Fakt. Bo nie ma algorytmu jak w przypadku CV.

Tu parę artykułów na temat:

http://www.money.pl/archiwum/tagi/tag,rozmowa;kwalifikacyjna,4724,1.html
ciekawskiJan / 2013-03-12 15:27
same gesty i zachowanie nei odzwierciedla twojej prawdziwej wiedzy ktora jest wymagana przy aplikowaniu na konkretne stanowisko. Pozatym umowmy sie,,... na wiele kierunkow i wiele miejsc pracy taka rozmowa w zaden sposob nie jest przeprowadzana.
dzozefs / 2013-03-14 09:59
zgadza sie, ale cv to powinnismy sami umiec ladnie i porzadnie przygotowac, to przeciez nasza wizytowka do swiata pracy i przyszlej pracy marzen! warto przylozyc sie podczas tworzenia tego dokumentu bo same zyski moga byc z tego
wał stadny / 83.10.142.* / 2013-03-15 16:01
CZŁOWIEKU!!!! przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś: Praca marzeń!!!!
Czy ty wiesz że praca została pomyślana jako KARA!!!!?
Masochistą jesteś? Jaki normalny człowiek marzy o pracy?
Marzy o wolnym czasie dla siebie, a nie o tyraniu!!!

E, chyba jestem nienormalny.

Najnowsze wpisy