Forum Forum dla firmZakładanie firmy

jak reklamować firmę?

jak reklamować firmę?

grzesiek_pac1 / 2012-03-06 14:09
jak mogę skutecznie rozreklamować swoją firmę z branży gastronomicznej, zajmuję się kateringiem i zależy mi na tym aby informacja o firmie dotarła do możliwie największego grona potencjalnych klientów, może jakieś ulotki roznosić po firmach ?
Wyświetlaj:
zaner4 / 77.253.13.* / 2013-06-01 20:20
Najlepszą obecnie metodą jest reklama poprzez internet. Zdecydowanie warto dodać swoją stronę do katalogów firmowych typu http://firmas.pl czy panoramyfirm.pl
elixia / 83.29.82.* / 2013-09-18 08:56
tutaj firma godna polecania: http://pozycjoneria.com/oferta
ze_co / 2013-02-21 11:45
internet, ulotki, jakies katalogi firm no i strona internetowa twoja, tylko bardzo dobrze wypozycjonowana. Daje to naprawde wielu klienotw ale trzeba liczyc sie z kosztami dodatkowymi zwiazanymi z oplaceniem firmy zajmujacej sie pozycjonowaniem
Devis / 83.4.86.* / 2013-02-21 10:26
Musisz przede wszystkim zainwestować w reklamę. Fakt faktem, trochę to kosztuje, ale efekty są wymierne. Jest wiele firm pozycjonoujących, które z chęcią zadbają o to, aby twoja strona wybiła się w necie. Myślę, że warto zainwestować pieniądze w takie firmy jak netimage.
reklamix / 2013-02-05 13:35
w obecnej dobie wysoko rozwinietego socialmedia i mediow spolecznosciowych pomysl nad stworzeniem fajnego i atrakcyjnego profilu facebook. Napewno przyciagnie wielu chetnych. I co najwazniejsze bedzie twoja wizytowka w internecie :) Do tego oczywiscie strona internetowa i mysle ze bedzie ok :)
Bogumił22 / 2013-02-05 14:15
Teraz najlepiej jest założyć firmę w której będą zatrudnione tylko i wyłacznie osoby niepełnosprawne , albo studenci, wtedy nawet reklamować takiej firmy nie potrzeba...
ripostacz / 2013-02-05 14:18
czemu tak uważasz ? przeciez tych potencjalnych pracownikow tez musisz znalesc. pozatym jaka firma zatrudnia tylko osoby niepelnosprawne? niema to sensu wg mnie
PB 21 / 109.233.91.* / 2013-02-04 23:06
Strona internetowa to rzeczywiście podstawa. Warto poświęcić nieco czasu i energii na wypromowanie swojej strony www. Można zrobić to samemu, jednak kosztuje to dużo czasu, energii i pieniędzy. Trzeba jednak bardzo uważać. Internet jest pełen ofert pozycjonowania czy optymalizacji. Bardzo często jednak takie osoby czy też firmy stosują niedozwolone przez Google metody. Co prawda, w krótkim czasie strona rzeczywiście może znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, jednak na dłuższą metę takie działanie może zakończyć się nawet całkowitym i nieodwracalnym usunięciem przez Google strony ze swoich indeksów.

Warto poczytać więcej na http://www.biznespraktycznie.pl
Qba21 / 194.126.166.* / 2013-02-04 21:09
Zasyp miasto swoimi ulotkami które kupią u ciebie inne firmy :P -> http://goodsign.nazwa.pl/darmowa-reklama-w-internecie/zasyp-miasto-ulotkami-za-darmo/
nevergiveup / 83.142.186.* / 2012-11-30 09:25
form reklamy jest sporo, ale to, jak będzie dla nas najlepsza zależy od tego, jaką formę działalności prowadzimy. Przyznam, że w dzisiejszych czasach bardzo dobrze sprawdza się reklama w Internecie, widziałam ofertę Advanced Art i przyznam, że jest ciekawa. Może dać nam wiele korzyści, szczególnie jeśli połączy się niektóre formy promocji.
darek777 / 188.146.21.* / 2012-10-27 16:47
jak niektorzy juz wspomnieli mozesz polaczyc np ulotki z marketingiem internetowym, popatrz na firmy zajmujace sie drukiem w duzych ilosciach sa z pewnoscia znizki, natomiast jesli chodzi o internet, dobra strona optymalizacja plus pozycjonowanie strony da swietny efekt, mozesz zajrzec na stronke www.rcomp.pl maja bardzo duzo takich uslug
reklama firma / 82.145.209.* / 2012-11-16 15:52
Firmy chcące się reklamować w sieci powinny:
1.Najpierw ustalić grupę docelową
2.Następnie wykupić serwer i domenę.
3.Stworzyć stronę www oraz aktywne profile w sieciach społecznościowych

I teraz można zacząć myśleć o reklamie i promocji czyli:
1.Pozycjonowanie strony
2.Kampanie reklamowe w social media, blogach i forach.Marketing szeptany
3.Kampanie email marketing.

Więcej informacji i usług znajdziesz na www.katalogi.co
serjtanek / 164.127.201.* / 2012-07-25 11:54
jak po firmach to nie wiem czy same ulotki Ci cos dadzą.. ja bym uderzał w katalog firm, np w panoramie firm, bo tam zagląda multum ludzi.. znajomy reklamuje u nich warsztat, to nie dość ze klientów nałapał, to jeszcze hurtownie same dzwoniły i proponowały preferencyjne warunki dostawy części, zeby tylko z nimi podjął współpracę, co dla Ciebie też jest jakąś wartością pewnie jak dopiero zaczynasz ;)
reklamareklam / 82.145.209.* / 2012-11-16 15:44
Wystrzegajcie sie Panoramy Firm
Pieniądze wyrzucone w błoto lepiej je przeznaczyć na inne i skuteczne formy reklamy.
rajec / 212.96.244.* / 2012-08-13 16:38
Firma musi być widoczna. Chyba najtaniej można promować się w sieci. Są darmowe ogłoszenia, fora itp. Dobrym sposobem na klientów dobre katalogi firm, ale takie tematyczne. Choćby http://archiweb.pl/ W ten sposób można znaleźć klientów. Najważniejszy jest początek. Później już jakoś leci ;-)
kas0ka / 150.254.68.* / 2012-07-25 10:11
Ja polecam dwu nurtową reklamę - czyli w sieci oraz tradycyjną wersję papierową. Możesz wydrukować ulotki raz z kuponami promocyjnymi, często się to sprawdza. Jezeli potrzebujesz namiar na dobrą drukarnię to polecam TPSdruk - ich stona to tpsdruk (kropka) pl
Sabina2 / 178.37.174.* / 2012-07-02 13:56
możesz również spróbować zainwestować reklamując się na plakatach w windach. Z własnego doświadczenia wiem, ze to skuteczny sposób na dotarcie do nowych klientów. Korzystałam z oferty wrocławskiej firmy LiftBoards.
Żartowniś / 2012-07-02 14:06 / Bywalec forum
Ja na swoich samochodach , oraz na samochodach naszych znajomych zamieściłem reklamę z naszymi ofertami. Wydaje mi się że to najbradziej przykuwa wzrok ludzi... jak na razie moja sprzedaż wzrosła , więc myślę że był to strzał w dziesiątkę!!
Salvador / 77.254.77.* / 2012-04-05 14:42
Zależy ile chcesz przeznaczyć funduszy na reklamę. Ostatnio dość popularne jest wystawianie ofert na serwisach zakupów grupowych. Najczęściej samo wystawienie oferty nic nie kosztuje, a można złapać klientów, którzy później zdecydują się na dalszą współpracę. B2B Deal ma oefrtę dla firm.
gawedziarz / 194.146.120.* / 2012-04-05 12:23
jeżeli chodzi o rzeczy darmowe, to istnieją strony w internecie na który za darmoche można fajnie zareklamować swoją ofertę, ja polecam np. www.uslugodawca.pl
ziutel / 31.187.12.* / 2012-04-01 17:21
ulotki, ulotkami, ale wiesz ja pomyślałabym także o promocji w Internecie, wiesz poprzez promocję na forach, czy prowadzeniu profilu na Facebooku możesz dotrzeć do szerokiej grupy osób. Najlepiej jak się skontaktujesz z firmą, która zajmuje się marketingiem może to być np Advanced Art. Nie tylko poprowadzą Ci działania w sieci, ale też mogą zająć się pozycjonowaniem.
wikucki90 / 212.76.49.* / 2012-03-26 15:27
Można tez postawic na reklamę na aucie, dokładnie mam na myśli coś takiego
http://megaoklejanie.pl/galeria/
To napewno w jakimś stopniu zaprocentuje i przyniesie nam nowych klientów. To jest bardzo pomocne, zwłaszcza jesli dużo czasu spędzamy za kółkiem. DLa mnie to jedna z najlepszych form reklamy, przy naprawde jakimś małym nakładzie finansowym.

Najnowsze wpisy