Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jak szybko rozwinąć swoją firmę?

Jak szybko rozwinąć swoją firmę?

ROb Roy / 2013-05-22 14:43
Chciałbym zeby moja firma z przytupem weszła na rynek, w jaki sposób w krótkim czasie rozwinac firmę , tak zeby twardo rtzymałą się na rynku i szybko przynosiła zyski?
Wyświetlaj:
wilczyńska / 188.147.40.* / 2021-02-23 18:18
Jak szukacie pożyczki żeby rozwinąć swoją firmą polecić mogę na swoim przykładzie te pożyczki pozabankowe open Cash. My dzięki nim rozwinęliśmy firmę i staneliśmy na nogach po pandemii. Polecam
PiotrMirosław / 185.46.170.* / 2014-04-25 05:32
Ja korzystam z pomocy przy promocji firmy, a mianowicie mam wykupiony abonament na odkryjfirme.pl i muszę przyznać,że całkiem fajnie to działa, bo dostaję zapytania na tema świadczonych przeze mnie usług z całego kraju, a nie kosztuje mnie to miesięcznie dużo, bo około 20 złotych. Małe pieniądze a efekty jak najbardziej zadowalające.
Piotr Waroń / 2013-06-04 14:45
Moim zdaniem pytaniem nie powinno nie tyle jak szybko rozwinąć swoja firmę, ale jak sie utrzymać na rynku po założeniu firmy? Co zrobić zeby nasza firma nadal funkcjonowała na rynku. Sprawa jest dosyć banalna , skoro my jako osoby zarządzające nei zajmiemy się swoim rozwojem , nasza działalność szybko upadnie. Warto sięgnąć po książki , które pomogą nam się rozwinąć , bo to dzięki nam właśnie firma ma funkcjonować!!
Rekin biznesu / 2013-05-29 14:29
Bardzo ważną rzeczą podczas zakładania własnej firmy jest to żeby zacząć od dobrego pomysłu!! Czy zakładajć firmę musimy wziąć pod uwagę swoje zdolności , swoje umiejętmości , co lubimy robić itp. Kolejna sprawa to to żeby uczestniczyć i pchać się w każdą możliwą imprezę organizowaną z branży którą wybierzesz!! Jeżeli nei masz wystarczająco pienieðzy na rowziniećie działalności, możesz starać się o jakeiś dotacje z UE!! No i najwazniejsza sprawa bądź cieprliwy!!
zieloneoczykota / 89.66.250.* / 2013-06-04 20:32
Dokładnie zgadzam się z rekinem biznesu,
trzeba mieć pomysł, trzeba umieć kombinować, bez tego ani rusz. Ja kombinuję jak się da i np. korzystam z e-księgowości i programu "szybkafaktura" zamiast z biura rachunkowego. Trochę się bałem, ale program łatwy więc dałem radę. No i oszczędzam ja i moja firma.

Najnowsze wpisy