Forum Forum inwestycyjneFundusze

Jak uwazacie , porgonozy ?

Jak uwazacie , porgonozy ?

Kazo5 / 2008-03-27 19:02
posiadam fundusz AIG Rynkow Wschodzacych, fundusz przyniosl mi duze straty, jak uwzacie czy II kwartal bedzie dla tego funduszu bardziej obiecujacy, wiem ze te pytanie jest prawie prorocze , mysle o konersji tego fundusz na fundusz AIG Nowa Europa ktory radzi sobie lepiej , jak uwazacie ktory fundusz wybrac w ramach AIG, ?

Pozdrawiam
Wyświetlaj:
II zmiana / 83.22.125.* / 2008-03-30 17:38
Ja uważam, że nie należy bawić się w sentymenty. Jeśli jakiś fundusz mi nie pasi, po prostu wycofuję się i pakuję kasę w inny, bardziej obiecujący. Załóż sobie konto w mBanku gdzie masz wszystko za free i parasole. Olej AIG.
Sesz / 84.38.160.* / 2008-03-30 19:49
Kazo5 ja mam ten sam problem co ty, też mam ten Fundusz AIG ale nie reaguje panicznie przy takiej stracie nie wolno teraz wychodzić z tego funduszu gdzie szybciej odrobisz jak nie w Chinach ;)
KoP / 2008-03-30 21:20 / Bywalec forum
Chiny to bańka, po olimpiadzie popłyną. Spadnie popyt na ropę, na miedż, zaczną sie kłopoty. Nie ma totamto!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy