Forum Forum finansoweInne

Jak zabezpieczyć swoją przyszłość?

Jak zabezpieczyć swoją przyszłość?

Albrecht / 2011-10-24 12:40
Zacząłem się zastanawiać w jaki sposób na starość mogę zabezpieczyć moją przyszłość... w co najlepiej inwestować pieniądze teraz, gdy mam 26 lat by później nie musieć żyć z 500 zł renty!! Czy mógłby mi ktoś, coś doradzić, polecić?
Wyświetlaj:
Doradca Ola / 2011-11-13 14:36
Obecnie najlepszą
inwestycją w przyszłość tak jak ktoś zauważył jest regularne oszczędzanie, ale
niekoniecznie muszą być to fundusze inwestycyjne czy lokaty ze względu na małą roczną
stopę zwrotu. Dobrym sposobem na dywersyfikacji (zbierania) nadwyżek finansowych jest
inwestycja w złoto,srebro lub inne produkty alternatywne, nawet takie jak wykup
wierzytelności. Zwłaszcza, że złoto z racji tego iż wydobycie się kończy, osiąga coraz
wyższe stopy zwrotu a co za tym idzie wyższy zysk. w zeszłym roku osoby, które
zainwestowały w złoto zarobiły 42% w skali roku. Wszystko zależy od tego, ile pieniędzy
chciałby Pan uzbierać na emeryturę. Najlepiej byłoby abyśmy się mogli spotkać, wtedy
podczas bezpośredniej rozmowy byłabym wstanie określić jaką inwestycję na przyszłość jest
dla Pana najlepsza. Reprezentuję Kancelarię Doradztwa Finansowego. Jeśli jest Pan
zainteresowany spotkaniem proszę o informację zwrotną na maila . Pozdrawiam Doradca Ola
qrtre / 89.79.239.* / 2012-09-15 11:55
Doradco - jesteś z Amber Gold ?
wirrr / 2011-11-09 11:35 / -
najbezpieczniej będzie wpłacać oszczędności na lokatę, tutaj możesz wybrać korzystną dla Ciebie ofertę:

http://direct.money.pl/lokaty/
keto / 2011-11-08 21:23
zainwestuj w akcje jakiejś znaczącej firmy, oczywiście że możesz stracić ale po latach możesz też też pomnożyć kapitał kilkukrotnie.
ttomo / 91.206.65.* / 2011-11-08 22:19
Sprawdź Nordea Strateg - konkretna sprawa. Skontaktuj się z ONE INVEST-doradzą Ci co i jak
rico3752 / 83.6.186.* / 2011-10-26 18:22
Zainwestowałem w Generali Omniprofit kilkanaście tysięcy. Poniważ ponosiłem straty postanowiłem się wycofać. Pobrano ode mnie opłatę w wysokości 98% wpłaconej sumy.
Myślący inaczej / 46.205.125.* / 2011-11-08 18:09
Każda złotówka zainwestowania w ubezpieczeniowe polisy inwestycyjne to pieniądze wyrzucone w błoto !!! Inwestuj w tzw. wartości rzeczowe, czyli coś konkretnego, a nie przyrzeczenie wypłaty, którego skutek jak widać został już skonsumowany. Pieniądz jak mawiał Voltaire, zawsze powraca do swojej wartości początkowej, czyli coś ok. zera. Tylka konretne rzeczy, jak złotoi srebro (ale tylko inwestycyjne), nieruchomości, dzieła sztuki,grunty, działki, fundusze akcyjne lub nieruchomosci.
Klaudia671 / 5.172.235.* / 2018-07-23 12:14
Jestem młodą osobą a mimo to zaczęłam myśleć o tym jak zabezpieczyć się na przyszłość. Chcę zainwestować w pare działek. Stworzyć na nich coś co było by źródłem dochodów moich i mojej rodziny w przyszłości. Może jakieś przedsiębiorstwo agroturystyczne? A może ekologiczna produkcja? Założyłam zrzutke na ten cel. I będę wdzięczna za każdy pieniądz. https://zrzutka.pl/hfhbyn
toffik / 2011-10-24 13:27
Może tak spróbować w Forex zainwestować :D
Michalinabyś / 185.125.227.* / 2020-11-16 22:00
Hej,
w sieci jest pełno artykulow o tej tematyce. Ja ci polecam mój sposób, mianowicie poprzez aplikacje, oszczędzanie jest bardzo proste. O tej metodzie dowiedziałem się ze strony: https://finansenatak.pl/2020/04/11/7-aplikacji-ktore-pomoga-ci-zarzadzac-pieniedzmi/

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: