Forum Forum prawneGospodarcze

Mam pomysł - ale, jak mam zabezpieczyć swój interes?

Mam pomysł - ale, jak mam zabezpieczyć swój interes?

GrzegorzD / 193.93.90.* / 2009-03-25 22:03
Witam formułowiczów, obserwując rynku trafiłem na sporą niszę rynkową - jest producent, jego wyrób, producent ma sieć dystrybucji, reklamuje się i działa w skali całej Polski, a ja trafiłem na niszę w tym segmencie rynku, to nowy obszar sprzedaży dla tej samej grupy produktów, to też spora szanasa na zwiększenie przychodów tej (lub jemu podobnej konkurencyjnej) firmy, chciałby zainteresować tą firmę moim pomysłem, ale!!! i tu mojej pytanie - jak powinienem skutecznie zabezpieczyć swój interes, aby nie okazało się, że ja przedstawię pomysł, firma wysłucha, powie nie, a za kilka tygodni wypełni tą niszę rynkową w oparciu o mój pomysł?
Wyświetlaj:
zenith / 83.22.194.* / 2009-04-11 11:03
W tym kraju nie można robić interesów. Żadnych. Jak będzie coś ciekawego to Cię konkurencja "wypuścI" - dasz na termin płatności i Cię położą. A jak byłbyś mocniejszy, to Cię odstrzelą.
po / 93.105.86.* / 2009-03-29 20:41
Mozesz skierować pytanie tutaj.
Kancelaria patentowa EUPATENT.PL

E-mail: A.Pawlowski@eupatent.pl

Telefon: +48 502 687 969

Fax: +48 42 661 8683



Większość komunikacji prowadzimy drogą e-mailową.
W przypadkach wymagających szczegółowych konsultacji, dojeżdżamy do klientów na terenie całej Polski.
Zobacz tez.
-wymagania dla zgłoszenia wynalazku w Urzędzie Patentowym został określony w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 17 września 2001 r. w sprawie dokonywania i rozpatrywania zgłoszeń wynalazków i wzorów użytkowych (Dz. U. 2001r. nr 102, poz. 1119).

Powodzenia.
po / 93.105.86.* / 2009-05-01 19:57
Witam.
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) od połowy marca prowadzi nabór wniosków na dofinansowanie projektów mających na celu m.in. upowszechnianie stosowania prawa własności intelektualnej, w szczególności poprzez uzyskiwanie ochrony własności przemysłowej. Nabór wniosków trwa do wyczerpania środków przewidzianych na dofinansowanie lub do końca roku.W roku 2009 do ykorzystania 23 miliony zlotych.Warto sprobować.Powodzenia.

Najnowsze wpisy