Forum Forum inwestycyjneFundusze

jak zainwestowac 20 tys zl?

jak zainwestowac 20 tys zl?

KS22 / 81.15.210.* / 2007-09-05 14:58
Witam
mam do dyspozycji 20tys zl powiedzmy na miesiac czasu w co najlepiej zainwestowac zeby szybko obrocic tymi pieniedzmi oczywiscie z jakims zarobkiem nie nastawiam sie na jakies "kokosy" ale tys czy 2tys zl to zawsze cos.
z gory dziekuje za pomoc
pozdrawiam
Wyświetlaj:
pero1979 / 77.253.242.* / 2007-09-05 19:27

nie nastawiam sie na jakies
"kokosy" ale tys czy 2tys zl to zawsze cos.


bez komentarza.... 10% po miesiącu to dawały niektóre miśki w chwilach chwały (- belka oczywiście)

a w co chcesz zainwestować i jakie ryzyko chcesz podjąć? a może zysk duży a ryzyko znikome tobie pasuje??? ktoś tobie chyba jakieś bajki naopowiadał.....nie wiem czy się orientujesz w obecnej sytuacji na rynkach finansowych???ale z tego co napisałeś to raczej nie - będziesz pewnie dawcą.....
ahhh nie mogę jeden miech i 10% zysku.....
TaS / 2007-09-06 00:51 / Tysiącznik na forum
Pero, cicho siedz - dawcy są nam potrzebni! to dzieki ich głupocie to wszystko się kręci.
ja proponuje bys KS22 nie wchodzil w fundy - to strata czasu i pieniedzy - pomysl jakie prowizje i jakie marne zyski... mnie tez 10% nie zadowala... :D LOL

wejdz w akcje, a najlepiej takie dobre, fundamentalne, pewne i "tylko rosnące" spółki jak:
FON
MASTERS
PCGUARD
a nawet Sanwil - ostatnio 100% w jeden dzien po odcieciu pp - widzisz to dopiero kokosy :)

a jak obudzisz się ze stratą rzędu 70% kapitału to ciesz się - ktoś na Twojej pazerności nieźle zarobił.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy