Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Jak zarobić conajmniej 15% rocznie w inwestycjach w fundusze?

Jak zarobić conajmniej 15% rocznie w inwestycjach w fundusze?

lzelechowski_xl / 2010-03-27 15:21
Każdy rok w inwestycjach kapitałowych jest inny. Dlatego trzeba zarabiać ponad 15% w latach hossy i chronić kapitał w czasie bessy. Moje doświadczenie kilkunmastu lat nauczyło mnie nnie tylko pokory (bo rynek jest nieprzewidywalny) ale przede wszystkim zdecydowania w podejmowaniu decyzji Kupno/Sprzedaż: Lokatyinwestycyjne orangespace pl
Wyświetlaj:
DariuszMIś / 109.243.37.* / 2010-09-16 12:36
Sprawdź też tutaj:

http://dobra-lokata.blogspot.com
xxxxxl / 178.36.29.* / 2010-03-28 18:05
tniemy reklamę

a tak na marginesie

jesli zarabia Pan tylko 15% w czasie hossy
i nic podczas bessy

to zdecydowanie lepiej trzymac pieniądze w banku

składany % większy ryzyko mniejsze
lzelechowski_xl / 2010-03-29 11:49
Ha ha ha. Proszę czytać uważniej: conajmniej 15% w każdym roku w czasie hossy. Ile zarabiam - to wiedzą Moi Klienci. Przy lokacie 3 letniej jest to już 25% rocznie MINIMUM. Prosze nie zapominać, że W. Buffet zarabia ok 22% rocznie. Więcej pokory wobec pracy doradcy, prosze :-)
"Zasade Ochony Kapitału" nazywa Pan niezarabianiem? Znowu błąd! To oznacza taktykę gry rynkowej, a nie poziom spodziewanego wyniku gry z rynkiem.
Życzę satysfakcji w lokatach bankowych :-) I litościwej rodziny, która utrzymka Pana na starość, bez własnego zabezpieczenia kapitałowego. Moi Klienci są wyedukowani w tych sprawach tak jak ja. Miłego dnia. lzelechowski_xl wp pl
xxxxxxl / 178.36.10.* / 2010-03-29 21:29
pewnie, że Pania klienci mogą wiedzieć ile Pan zarabia
jeśli zorientują się ile Pan ich kosztował

nie wiem jak to Pan pliczył, ale prcent składany z 3 lat przy podanej stopie
na pewno nie wynosi 25%
prosze na spokojnie policzyć
ewentualnie może Pan zdyskontować 25%
wyjdzie taka sama stopa roczna


tak na marginesie W. Buffet stracił w kryzysie połowę pieniędzy
to chyba nie jest najlepszy przykład na ochrone kapitału
połowa życia zawodowego "wyparowała"
lzelechowski_xl / 2010-03-29 21:53
Tak "bez marginesów": skoro nie interesuje pana temat jaki jest w tytule, w jakim celu formułuje pan tyle tez oderwanych zarówno od moich wypowiedzi jak i od tematu? Nie traćmy dla siebie czasu.
Zauważyłem, po pana wypowiedziach na innych portalach, że zasadniczo różnimy się w kwestiach... "nieekonomicznych", czysto politycznych. Pan tez to zapewne zauważył i temu zapewne mozna przypisać pana chęć torpedowania rozpoczętego przeze mnie wątku ekonomicznego, inwestycyjnego :-)... Mimo to życzę Wesołych Świąt i wiele optymizmu w dalszym życiu.
Buffetowi znacznie trudniej osiągnąć +20% od kapitału jakim zarządza niż dowolnemu polskiemu inwestorowi a nawet wszystkim razem. Pozostaję pełen szacunku dla niego, jego wyników inwestycyjnych oraz poglądów społecznych i stylu bycia. L.
xxxxxl / 178.36.10.* / 2010-03-29 22:11
tak sobie piszę
i to tylko na tym portalu, na żadnym innym nie piszę

nie przepadam za "agresywną" reklamą
proszę spokojnie pomysleć
nikt "poważny" w ten sposób się nie reklamuje
(proszę zapoznać się też z regulaminem forum)
mój znajomy lekarz nie reklamuje sie nigdzie
a ludzie walą z całej Polski

no i ta strona www - masakra

dlatego pozwoliłem sobie na drobne przedświateczne "pisanki"

życzę Wesołych Świąt i powodzenia w zdobywaniu klientów

PS
jesli Pan da link do skanów Pana pitów z gry na giełdzie
(wierzę że są tam dobre wyniki)

to wtedy z ochota wejdę pod stół i odszczekam
lzelechowski_xl / 2010-03-30 10:21
Wesołych Świąt
Na giełdzie nie gram. Posługuję się od kilku lat tylko lokatami, które są "zwolnione z Belki". To także zaleta narzędzia, jakim sie posługuję i... nie-kryptoreklama :-)
adrianoo / 2010-03-30 23:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
I te w/w lokaty "zwolnione z podatku belki" daja zwrot z inwestycji w postaci owych min. 15% w czasie hossy i nic nie daja w czasie bessy (wspomniana ochrona kapitalu)?
lzelechowski_xl / 2010-03-31 10:36
Lokata Inwestycyjna to inwestycja za pośrednictwem Panelu Inwestycyjnego. Oprócz "zwolnienia z Belki" posiada kilka innych dodanych zalet: zabezpieczenie przed zajęciami sądowymi, mozliwość cesji na DOWOLNĄ osobę bez podatku od wzbogacenia, wartość dodana w postaci ubezpieczenia właściciela/jego kapitału na wypadek śmierci właściciela. Proszę napisać maila prywatnego do mnie, to napiszę więcej, odpowiem na każde pytanie dodatkowe. Tak na marginesie: to na tyle ciekawa forma inwestycji, że mam w niej pieniądze żony i syna.
W czasie bessy lokata pozwala bądź chronić kapitał (w funduszach obligacyjnych i money) badx zarabiać (specjalistyczny fundusz oparty na kontraktach na spadek Wig 20; efektywność w okresie 10.2007-02.2009 wyniosła +14%).
Jestem doradcą, posługuję się tym narzędziem z dużą znajomością jego specyfiki i w oparciu o własne kilkunastoletnie doświadczenia inwestycyjne, za wiedzą i wolą właściciela. Jednak właściciel lokaty może sam zmieniać strukturę swojej LOKATY wg swojej wiedzy i umiejętności, z moim doradztwem. Pzdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy