Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jaki będzie los ustawy o zwrocie VAT-u?

Jaki będzie los ustawy o zwrocie VAT-u?

zły / .* / 2005-08-23 16:35
Komentarze do wiadomości: Jaki będzie los ustawy o zwrocie VAT-u?.
Wyświetlaj:
oxo / 2010-04-28 15:42
Profesjonalne wnioski o zwrot VAT za materiały budowlane:

http://www.biurorachunkowe-calculonis.pl/vat.html
ben / .* / 2005-08-24 13:40
Pieniądze z VATu i tak popłyną w kolejnej aferze.
Marcin / .* / 2005-08-24 11:27
Strasznie mnie wkór... ten pajac. Jestem otwarty na wszelkie inicjatywy mające na celu żeby nie uszło mu to płazem. Na początek proponuję wysyłanie maili do Pałacu Pajaca: barbaralabuda@prezydent.pl
Zdebal / .* / 2005-08-24 09:34
Co daje "grupie trzymającej władzę" rozwój budownicywa? Nic. Branża o niskiej rentowności. Nic z niej dla siebie uczknąć się nie da. Należy utworzyć Ministerstwo Igrzysk, to znaczy sportu, Ministertwo Budownictwa? po co ? Młodzi ludzie mieszkający przy rodzicach bez dzieci, bo nie ma gdzie łóżeczka postawić to program eliminacji Narodu Polskiego, inspirowany z zewnątrz. I konsekwentnie realizowany. Nie podpisanie tej ustawy oraz totalne olewanie problemu budownictwa mieszkaniowego jest tego dowodem (jest na to wiele innych dowodów np. propagowanie związków homoseksualnych, z których też nie ma potomstwa).Górnicy dostali kiełbasę wyborczą i będą pewnie głosować na agenturę.Proponuję się zastanowić, i odpowiedzieć sobie na pytanie: Kto na te emerytury będzie pracowac kiedy nie będą rodzić się dzieci a Młodzież wyemigruje ? Na pewno nie "grupa trzymająca władzę.
we / .* / 2005-08-24 20:56
W tej wypowiedzi jest sporo racji.
Klops / .* / 2005-08-24 08:45
Durną ustawę dla górników podpisał miłościwie nam panujący gdyż potrzebna była by podnieść zaufanie wyborców do LSD i Cimoszenki. A teraz gdy cała Polska trzyma się za brzuchy i puka palcem w czoło na takowe gierki, Pan Prezydent obrażony każe społeczeństwo w myśl zasady kto nie z nami ten przeciwko nam. Teraz niepokorni obejdziecie się smakiem ja Prezydent odchodzę i mam to w d.... czy w Polsce będzie lepiej czy też nie. Bo ja mam wakat w Brukseli albo Orlenowskiej spółce córce zresztą z Jasiem Kulczykiem mamy biznesa na oku.
IK / .* / 2005-08-24 08:34
I kto dalej chce głosować na Cimoszewicza?HMMM górnicy napewno. "Kiełbasa przedwyborcza"!A Ty inny Polaku pracuj nie na swoją emeryturę.
Basik / .* / 2005-08-24 08:02
Zwrot VAT-u zawetowany , ale 29 lipca w Sejmie Komisja konkordatowa , biskup Pieronek i Adam Rotfeld. Uchwalili , że Fundusz kościelny, czyli danina państwa dla Kościoła katolickiego w corocznej kwocie !00 milionów złotych była jest i ędzie . Ale to nie wszystko . Biskupi zobowiązali świeckie państwo polskie do pełnego finansowania z budżetu trzech uczelni kościelnych kształcących księży i katechetów ( Wrocław , Warszawa , Katowice ). A to finansowanie to co najmniej 203 miliony złotych rocznie. A najciekawsze i budzące zgrozę w umysłach normalnych ludzi jest to , iż rząd zadeklarował , że sądy kościelne otrzymają dostęp do dokumentacji medycznej tych obywateli , którzy chcą unieważnić kościelne małżeństwo , bo przyczyną nieważnienia może być bezpłodność , albo inna choroba ukryta przed ślubem przez jedną ze stron. A to już szczyt dupolizania czarnym , bo w każdym , nawet zacofanym kraju jest coś takiego , co się nazywa tajemnicą lekarską , do której ma wgląd tylko organ państwa typu sąd ewentualnie prokurator . Z tego wynika , Kościół stał się państwowym organem. I jak to się ma , proszę państwa , do naszej konstytucji ? Mamy natomiast ograniczenie suwerennej władzy państwa polskiego. To dopiero pasztet .
Antonio / .* / 2005-08-24 16:07
Polska to wypisz, wymaluj drugi Iran. (A Solidarność obiecywała nam drugą Japonię.) Przeróżne są koleje losu państwa polskiego.
pasztet / .* / 2005-08-24 12:42
Połączenie: ateizm+liberalizm to bardzo ciekawa mieszanka i w Polsce bardzo prawdopodobna. Od dawna znany jest wynik tej sumy a jak ktoś nie wie to niech sobie poszuka.
akogo / .* / 2005-08-23 23:45
rozumiem, że ustawa o emeryturach górniczych wogóle nie obciąża finansów publicznych, a zwrot nadpłaconego podatku (bo były obietnice zwrotu) powali budżet na kolana - hipokryzja, widzę że jak zakomuny część społeczeństwa z żekomo biednych rejonów znowu uprzywilejowana
testbest / .* / 2005-08-23 22:42
jak wprowadzano VAT to mówiono, że to przez Unię a teraz mówi się wreszcie prosto w oczy o pieniądzach
ktomek / .* / 2005-08-23 20:58
Dlaczego jak wiadomość negatywna to informuje o niej szef gabinetu prezydenta RP Waldemar Dubaniowski a nie Cimoszewicz jak to szybko zrobił kiedy prezydent podpisał ustawę o emeryturach dla górników.Czyżby nie chciał sobie psuć wizerunku i tracić cennych głosów w kampanii.
lmros / .* / 2005-08-23 19:01
Nie mam szacunku dla takich decyzji. Po raz kolejny rząd i prezydent mnie oszukał. Przykro to mówić ale od tej pory też będę oszukiwać (potem powiem, że się pomyliłem) Moralność rządzących w tym kraju jest beznadziejna.
Zdebal / .* / 2005-08-24 14:11
Nie radzę. Kiedyś odliczyłem od podstawy omyłkowo NW razem z OC, bo miałem sumę tych kwot na jednym przelewie . Nie pomogło tłumaczenie. Rypnęli mi 500 PLN kary.
grzesiek / .* / 2005-08-23 18:02
Żygać mi się chce jak go widzę. Kłamie prosto w oczy!
zły / .* / 2005-08-23 16:35
to czyste złodziejstwo !!!!!!!!!co obiecali po wejsciu do Uni

Najnowsze wpisy