Forum Forum emerytalneOFE

jaki fundusz emerytalny mam wybrac?

jaki fundusz emerytalny mam wybrac?

ajadjaj / 2012-05-16 09:43
Jaki fundusz najbardziej sie opłaci wybrać? W zeszłym tygodniu zacząłem pracę. Co ciekawe już mi dzwonili skądś tam, troche mnie wkurzyło że jeszcze 1 wypłaty nie odebrałem a już zawracają głowę funduszem.Co mozecie mi poradzic?
Wyświetlaj:
alina57 / 2013-06-28 08:24
Ja ogólnie etapu emerytury w moim życiu się boje, może przez to, że ciągle są wprowadzane jakieś zmiany. Jeszcze nie wiem na jaki fundusz się zdecyduje. Wybrałam sobie natomiast IKE w BPH TFI. I jestem naprawdę zadowolona. Z funduszem muszę jeszcze trochę pomyśleć, ale pewnie zrobię tak jak wspomniał "witasek", że skontaktuje się bezpośrednio z konsultantem.
witasek / 2013-06-25 11:21
Kiedy wybierasz fundusz emerytalny nie sugeruj się nazwą bo ładna, czy tym że kolega czy koleżanka Ci tak doradzają. Skontaktuj się z kilkoma agentami czy to w biurze jakiegoś towarzystwa czy żeby przyjechali do Ciebie do domu i porównaj. To bedzie najlepsze rozwiazanie.
skromnis / 2013-06-25 11:20
Od lat pewną pozycję ma ING i jestem z nich na razie zadowolony (jeśli można mówić o jakimkolwiek zadowoleniu gdy ktoś co miesiąc kradnie Ci dużą część pensji nie dając 100% gwarancji, że dostaniesz choćby grosz z tego). No, ale mysle, ze wybor ING bedzie naprawde dobra opcja, pozdrawiam

Najnowsze wpisy