Forum Forum dla firmKadry

Jaki ZUS dla nowych firm?

Jaki ZUS dla nowych firm?

Money.pl / 2009-01-09 08:38
Komentarze do wiadomości: Jaki ZUS dla nowych firm?.
Wyświetlaj:
Ob-Server / 83.5.254.* / 2009-01-09 08:38
Tak wygląda w RP konstytucyjna równość obywateli wobec prawa zapisana w Ustawie Zasadniczej. A co z równością tych co płacą po raz wtóry lub n-ty składkę zdrowotną kontynuując swoją aktywność zawodową będąc już na wypracowanej, pełnej (nie-pomostówce!) zasłużonej emeryturze od której i tak opłaca składkę zdrowotną?
Kolega, sąsiad niepracujący dostaje taką samą emeryturę i świadczenia zdrowotne w ramach ubezpieczenia w NFZ!!!
Kolejny bubel prawny tak jak odliczenie (a raczej odebranie możliwości) VAT-u od zakupionego paliwa. Sprawę przegrało (my wszyscy podatnicy zapłacimy za błędy stanowiących takie prawa!!!) Państwo polskie przed ETŚ w Strasbourgu.
Co na to Trybunał Konstytucyjny?
**54 / 83.15.174.* / 2009-01-09 09:58
Zgadzam się z Panem całkowicie,dla "poprawienia" humoru
proszę przeczytać nowe obowiązujące od stycznia 2009 roku nowelizację prawa podatkowego a w szczególności rozdział o kontroli skarbowej w firmach ze szczególnym uwzględnieniem
wyjątków do jakich nie ma zastosowania przepis o powiadomieniu firmy o kontroli przez U.S.Nowelizacja w tej materii była szczególnym powodem do dumy posła Palikota i jego komisji Przyjazdne Państwo,z tej całej nowelizacji i paplaniny posłów pozostało tylko Państwo i to nadal o zapędach z poprzedniej epoki natomiast Przyjazdne gdzieś się zawieruszyło w gąszczu nowelizacji,ale nie możemy spodziewać się normalności ze strony ustawodawców i rządzących skoro pobierali nauki i dorastali w poprzedniej epoce ustrojowej.
Jarek 1 / 83.4.46.* / 2009-01-09 11:44
Ciekawe gdzie autor pobierał naukę ortografii, chyba w bardzo "przyjazdnej" szkole

Najnowsze wpisy