Forum Forum inwestycyjneFundusze

JAKIE NAJ. FUNDUSZE AKCJI ..)

JAKIE NAJ. FUNDUSZE AKCJI ..)

MARIO82 / 2007-10-30 23:04
MAM PYTANKO CO DO FUNDUSZY AKCJI POL. AZJ. NOWEJ EUR. JA NARAZIE SMIGAM NA ARCE ALE JESLI KTOS MA DOSWIADCZENIE Z INNYMI TO PROSZE O PORADY POZDRAWIAM
Wyświetlaj:
cortez / 2007-10-31 19:28 / Bywalec forum
Z naszych polskich rodzimych polecam LM i UnikoronęAkcji, natomiast zagraniczne z rynku Nowej Europy - BPH Wsch. Eur i Uniakcje NE.
Jeśli "Śmigasz" tylko najednym TFI to warto jednak się zastanowić nad podziałem portfela pomiędzy różne, zawsze to jakieś zróżnicowanie i obniżenie ryzyka.
Idyll / 2007-10-31 08:35 / Bywalec forum
W długim okresie stosunkowo wysokie i bardzo stabilne wyniki osiągały UniKorona Akcji, Skarbiec Akcji i Legg Mason.
Oczywiście te fundusze są dobre jeśli inwestycja została przewidziana na dłuższy horyzont czasowy, tj przynajmniej ponad 3 lata. W krótszym okresie lepsze wyniki mogą osiągać fundusze alternatywne oraz miśki.
max1224 / 195.117.209.* / 2007-10-30 23:24
najlepsze czy najgorsze?
w jakim terminie?
ostatnio arka się odradza miała kiepskie parę miesięcy ale wydaje się że najgorsze ma za sobą jak chodzi o polskie fundu to pnie się w górę dobry jest też noble fund i legg mason jeśli zaś chodzi o zagraniczne to jest tego taka masa ja sobie chwalę MLmining,ML gold, temp asian growth, temp bric, jest wiele innych dobrych i pewnie lepszych moja subiektywna ocena jest taka i dlatego te mam w swoim portfelu
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy