Forum Forum inwestycyjneFundusze

W jakich godzinach jest wycena funduszu ARKA AKCJI ?? a w jakich SKARBIEC AKCJA ??

W jakich godzinach jest wycena funduszu ARKA AKCJI ?? a w jakich SKARBIEC AKCJA ??

pabloo83 / 2006-04-06 11:59
Wydaje mi sie że Skarbiec bierze wycene z godziny 12 ale co do Arki to nie mam pojęcia. Jakby ktoś wiedział prosze o info
Dzieki
Wyświetlaj:
Konsultant Money.pl / 2006-04-13 13:28 / Specjalista Money.pl
Informacji proponuję szukać na stronach funduszu Arka.
ponadczas / 2006-04-11 22:11
W jakich godzinach jest wycena Arki to dokładnie nie wiem, ale mogę powiedzieć że mam wyniki Arki codziennie mailem, więc być może po podanych godzinach wysyłki coś pomogę, chociaż "rozrzut" jest dość duży - najwcześniejsza wiadomość została wysłana do mnie przez Fundusz o 15:02 a najpóźniejsza o 18:17 (badany okres to około 1 miesiąc). Oczywiście info o wycenie dostaję z jednodniowym opóźnieniem - dane z "10" dnia miesiąca otrzymuję "11" dnia danego miesiąca - wspominam o tym dlatego, że kiedyś była podawana wartość za dany dzień najpóźniej do godziny 18:30, ale na skutek wejścia w życie pewnej ustawy, wycena stała się bardziej skomplikowana i dlatego te "opóźnienia". Na dmbzwbk.bankier.pl są podawane wyceny publikowane przez PAP.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy