Forum Forum dla firmKadry

Jakie są profesjonalne metody selekcji? HR - szkolenie!

Jakie są profesjonalne metody selekcji? HR - szkolenie!

unlimitedgrouppl / 2013-02-22 15:06
Rekrutujesz bądź zamierzasz rekrutować ludzi?
Interesuje Cię tematyka Human Resources ?
Widzisz się w przyszłości jako doświadczony Specjalista ds. Personalnych ?

**** Właśnie teraz MASZ SZANSE ABY POZNAĆ TECHNIKI, które wykorzystują profesjonalni specjaliści HR****


---> SZKOLENIE PROFESJONALNE METODY REKRUTACJI I SELEKCJI 02.03.2013
Wyświetlaj:
kk_wisniewski87 / 2017-11-22 16:56
Można, a nawet powinno się nieustannie dokształcać w tej dziedzinie. Można też mocno ułatwić sobie pracę korzystając ze sprawdzonych na rynku rozwiązań do prowadzenia szybkich rekrutacji. Takich jak HR Billennium.
http://billennium.pl/produkty/
lidka620 / 46.186.82.* / 2017-11-08 17:09
Niebawem, bo już 16-17 listopada kolejna edycja wydarzenia Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy w programie między innymi o problemach z zatrudnianiem - nowe przepisy i planowane zmiany w 2017r
Joanna347 / 79.185.133.* / 2014-02-26 16:47
Niebawem startują pierwsze w Warszawie studia employer branding!

Zajęcia zorganizowane w formule warsztatowej poprowadzą najlepsi eksperci-praktycy z największych firm na rynku takich jak PZU, UniCredit, Accenture czy UPC.

Inicjatorem i Partnerem merytorycznym studiów jest Employer Branding Institute. Studia organizowane są na Akademii Leona Koźmińskiego.

Ilość miejsc ograniczona!

Chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na http://studiaeb.pl
Anita Łęcka / 83.24.23.* / 2013-03-10 20:58
Firma GOwork zaprasza na Kurs Specjalista ds. HR 60h

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Kurs Specjalista ds. HR przygotuje uczestnika do wykonywania zawodu na stanowisku Specjalisty ds. HR. Kursanci poznają najnowocześniejsze umiejętności związane z rekrutacją, motywowaniem, oceną okresową, selekcją, metodami poszukiwania pracowników oraz dyscyplinowaniem pracowników. Po ukończeniu kursu Specjalisty ds. HR uczestnik może rozpocząć pracę na samodzielnym stanowisku Specjalisty ds. HR lub Asystenta Specjalisty ds. HR.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Kursy zawodowe organizowane są dla osób nieposiadających doświadczenia, a także tych które związane są z Human Resources, czyli: kadry kierowniczej, menadżerów personalnych, właścicieli firm, doradców personalnych, absolwentów oraz studentów zainteresowanych tematyką ZZL i HR. Program kursu Specjalista ds. HR przygotowany jest od podstaw programu nauczania. Natomiast w dalszej kolejności realizowane są zagadnienia bardziej rozszerzone, zagłębiające się w tematykę HR.

Dzisiaj swoją wiedzą chcemy się podzielić z Wami, dlatego też zapraszamy na kolejny cykl szkoleń dla rekruterów oraz przyszłych Specjalistów od spraw HR.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Po ukończeniu kursu Specjalista ds. HR zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu:
tworzenia profilu kompetencyjnego kandydata na stanowisko pracy,
poznasz zasady tworzenia skutecznych ogłoszeń rekrutacyjnych,
poznasz narzędzia prawidłowej selekcji kandydatów,
nauczysz się definiować cele oraz scenariusz rozmowy rekrutacyjnej,
poznasz praktyczne zasady prowadzenia spotkań rekrutacyjnych.
W jakim zawodzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Kurs Specjalista ds. HR daje wiele możliwości podjęcia pracy w firmach doradztwa personalnego, firmach szkoleniowych, outsourcingowych, działach zarządzania zasobami ludzkimi oraz firmach rekrutacyjnych. Po zdanym egzaminie, którego cena jest wliczona w cenę szkolenia, uczestnik otrzymuje dyplom z oceną w języku polskim oraz zaświadczenie zgodne ze wzorem Rozporządzenia MEN z dnia 11.01.2012 r. , dzięki czemu może rozpocząć pracę na stanowisku Specjalisty ds. HR.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Firma GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie Specjalista ds. HR ze względu na największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, a uczestnikom gwarantujemy niezbędne materiały do nauki. Niezwykle doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotuje uczestników do egzaminu oraz do pracy na stanowisku Specjalisty ds. HR. Wykładowcy podczas trwania kursu chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad.
Zawsze dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników - dogodne dni oraz godziny zajęć. Staramy się organizować kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 90% zajęć praktycznych.

Zapisy na stronie: http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/szkolenia-hr/kurs-specjalista-ds-hr-60-h-79

ZAPRASZAMY!
Bartpong / 2023-04-17 21:41
Warto też poza kursami, pozyskiwać wiedzę z internetu - tak jak ja to uczyniłem. Polecam chociażby takie źródło: https://wmh.agency/employer-branding/
kaik909 / 87.207.60.* / 2017-09-24 23:47
Wybierz się na najbliższe warsztaty HR na szpilkach. Rewelacyjne spotkanie dla przedsiębiorczych kobitek. Dowiesz się wiele cennych rzeczy odnośnie HR. Myślę że zdobyte tam kontakty, również się przydadzą

Najnowsze wpisy