Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jakimczyk: Rurociąg BTC celem tajnych akcji rosyjskich?

Jakimczyk: Rurociąg BTC celem tajnych akcji rosyjskich?

Wyświetlaj:
a szkoda gadać / 83.11.121.* / 2008-09-12 15:30
Brawo, Panie Jakimczyk !
Wreszcie ktoś umiał to zauważyć.
Zobaczy Pan jednak za chwilę komentarze maa i mana -
a szkoda gadać
Mortasinsky / 212.76.37.* / 2008-09-12 01:02
Dziwne ze milczy p. Kwiatkiewicz, to wybitny specjalista od spraw ropy i gazu na wschodzie. A to co pisze ten redaktor Jakimczyk to chyba nie jest zgodne z oficjalnym stanowiskiem Kremla. Pan Jakimczyk powinien uzgadniac, chocby z p. Kwiatkiewiczem.
acomitam / 83.25.149.* / 2008-09-11 15:11
Ja przepraszam, ale rosyjskie bombowce nie mogły trafić w jakąś rurę? Jakoś w to nie wierzę. Rosja to jednak militarne mocarstwo dysponujące rozwiniętą techniką wojskową. Gdyby chcieli w coś trafić, to by trafili. A jeśli nie to znaleźliby inny sposób, aby to coś wysadzić w powietrze. Wydaje mi się, że tezy p. Jakimczyka są trochę wyssane z palca i brzmią mało przekonująco.
nie absurd / 83.143.213.* / 2008-09-11 14:02

Do podłożenia ładunków wybuchowych przyznali się wprawdzie kurdyjscy separatyści, ale - jak dowodzi historia - różnej maści ekstremiści często ze względów taktycznych i prestiżowych biorą na siebie odpowiedzialność za cudze akty terroru.

juz ten cytat swiadczy, o bardzo naciąganej tezie Jakimczyka, ale zwolennicy interesów USA i Izraela w Gruzji, na to nie będa zważac, dla nich domniemanie i naciągnieta teza jest dowodem, kiedy to pasuje do ich wizji, fakty natomiast są nieprawdziwe jezeli nie pasuja do ich wizji

ps. absurd już wyjechał, nie ma go w Polsce

jeżeli ktoś od wczoraj , wypowiada się z tego adresu, to napewno nie absurd, pisze o tym, poniewaz zauwazyłem pare wpisów,zatytuowanych absurd z tego adresu, wpisy z dnia dzisiejszego i wczorajszego,
hahahaaa / 213.158.196.* / 2008-09-11 19:45
czyżby jakieś nieporozumiernia w sowieckiej agenturze? Pochali się absurdalnie - zapewne.
a szkoda gadać / 83.28.168.* / 2008-09-11 13:38
Brawo, Panie Jakimczyk !
Wreszcie ktoś umiał to zauważyć.
Zobaczy Pan jednak za chwilę komentarze maa i mana -
a szkoda gadać

Najnowsze wpisy