Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jarosław Kaczyński rzucił rękawicę. "Chcę debaty"

Jarosław Kaczyński rzucił rękawicę. "Chcę debaty"

Wyświetlaj:
[...] / 83.23.158.* / 2014-02-17 23:00
Generalnie - czasy nastały takie że ludzie nadto przeceniają możliwości politykòw. Liczyć można tylko na siebie, swoich bliskich i przyjaciół. Polityka jest, była i będzie brudna, obłudna [...] Tak na prawdę to przedsiębiorcy i ludzie z pasją zmieniają kraj na lepsze. Te papudroki bez biznesowych kompetencji, którzy nie wiedzą nawet po ile jest chleb są wyłącznie hamulcem rozwoju. Jak rozdęta i niekompetętna administracja tego kraju. Pomyłką dzisiejszych czasów jest to że do decydowania o losie kraju dopuszcza się ludzi wyłącznie na podstawie legitymacji społeczeństwa, a nie na podstawie zaplecza doświadczenia. Nie ma więc co liczyć, że dzięki nim się cokolwiek poprawi na lepsze. Mija 3cie pokolenie po komunie, ale tak bez sciemy odpowiedzcie - czy wiele się na scenie politycznej zmieniło? niezależnie od opcji politycznej, zmieniło [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
1999 / 91.178.0.* / 2014-02-17 22:16
Debata na temat sluzby zdrowia moze byc nader interesujaca.
Czekam z niecierpliwoscia, choc mam watpliwosci czy do niej dojdzie.
zxc12 / 83.24.214.* / 2014-02-17 21:09
Ile trzeba lasów wyciąć aby dostarczyć Donaldowi notatek z podpowiedziami????
mno_1966 / 77.255.33.* / 2014-02-17 20:57
Większość komentujących chwali pomysły PISu.
Ja natomiast twierdzę że praktycznie wszystkie są bez sensu.Nawet gdyby były na to pieniądze.
Socjalizm jeszcze nigdzie na świecie nie dał ludziom dobrobytu i tutaj też nie da.
Problem w tym że nie ma na kogo głosować.
KNP jest oderwany od rzeczywistości, Gowin może trochę mniej ale obaj są bez szans.
Pozostaje nam kubańskie "socjalizm albo śmierć":(
ddfgdfgdfgg / 89.70.212.* / 2014-02-17 21:49

Problem w tym że nie ma na kogo głosować

Stara metoda SBE-ków NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ WIĘC NIECH BĘDZIE PO STRAEMU NA WIEKI WIEKÓW AMEN
mno_1966 / 77.255.33.* / 2014-02-17 22:48
Ja zawsze miałem na kogo głosować.
Problem w tym że teraz wszystko się przesunęło na lewo i nie ma jednej normalnej partii która miałaby chociażby cień szansy na rządzenie.
Zwolennicy PISu, w istocie więksi socjaliści niż w SLD, nie mogą się wprost do tego przyznać bo to niemodne, więc rzucają inwektywy typu SBeki,postkomuna na wyborców którzy są na prawo od nich.

:::

jaknajdalej / 80.111.106.* / 2014-02-17 20:28
czytam te wasze komentarze i widze niemalze wylacznie wyzywanie, obrazanie i lzenie innych, ciagle plucie jadem na kazdego kto mysli inaczej, chociaz nawet nie wiecie co naprawde mysli. To jest norma, a rozsadne, inteligentne i konkretne argumenty w polskiej dyskusji sa rzadkoscia. Polski internet to rynsztok jakich malo. Na szczescie polski nie jest jedynym jezykiem, ktorym operuje, wiec moge sie od was po prostu odciac, co tez zazwyczaj robie, mimo, ze internet generalnie zbyt wyszukanym miejscem nie jest, to z podobna skala nienawisci jaka panuje na polskich forach nie spotkalem sie nigdzie indziej. To powoduje, ze ciesze sie niesamowicie, ze pare lat temu podjalem sluszna decyzje, zeby nie mieszkac dluzej w tym [...] kraju.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
jaknajdalej / 80.111.106.* / 2014-02-17 21:30
szkoda, ze wywaliliscie tez istotna koncowke mojego wpisu, teraz mozecie wywalic caly, bo nie mowi on za wiele. Nie uwazam, zebym kogoklowiek tam obrazil, jesli ktos to odebral osobiscie, to znaczy, ze sie do tego poczuwal... Nikomu personalnie nie obrazalem, za to obrazano mnie. Tak, dzieki za usuniecie rowniez tamtego komentarza... Kiepska ta moderacja tutaj...
fgdfgdgg / 89.70.212.* / 2014-02-17 21:52
A co ty wiesz o Polsce ? i jakim prawem śmiesz nas pouczać. Sieć tam cicho niewolniku a o nas zapomnij
pytajnik. / 81.190.62.* / 2014-02-18 15:06
A Ty czym się tak zachłystujesz w Polsce? Może tym ,że stać Ciebie na zużytego grata z Niemiec ?
jaknajdalej / 80.111.106.* / 2014-02-17 23:00
*siedź
Co ja wiem o Polsce? Otóż wiem dużo, bo żyłem tam parę dekad. Wiem też na tyle więcej o świecie od ciebie, żeby móc ci powiedzieć, że nie masz pojęcia o czym mówisz nazywając mnie niewolnikiem. To ty siedzisz i narzekasz, a ja dokonałem wyboru i żyję tam gdzie (i jak) mi się podoba. W Polsce niestety mi się nie podoba, bo jak jest każdy widzi. Człowiek dla człowieka wilkiem, najchętniej by się pozagryzali. To jest właśnie przykre, że kiedy czytam w internecie polskie newsy, to jeśli zjeżdżam na dół strony znajduję prawie wyłącznie bluzgi. Wy najwyraźniej nie wiecie jak się żyje w kraju, w którym ludzie na każdym kroku nie skaczą sobie do oczu, ja wiem. To jest naprawde przyjemne. Wyobraźcie sobie, że ludzie nawzajem na ogół się jednak szanują, obce osoby na ulicy uśmiechają się do siebie jeśli już nawiążą kontakt wzrokowy, ludzie starają się sobie pomóc, a nie zaszkodzić.
Ja naprawdę bardzo bym chciał, żeby tak było w Polsce, ale nie jest. I nie będzie, póki nie zmieni się wasza mentalność. Ta zawiść, nienawiść do wszystkiego co inne, dla każdego, kto myśli/mówi/wygląda inaczej.
W Polsce jak w dżungli, bez obrazy dla dżungli... Dzicz w każdym razie. I to się szybko nie zmieni. Jest mi to za każdym razem przypomniane kiedy widzę takie jak wasze komentarze. Ty za to jesteś kolejną już osobą, która mnie ucisza i wyrzuca, bo śmiałem wyrazić swoje zdanie. I dziwisz mi się że nie chcę wsród was żyć? Naprawdę nie, dziękuję.
Dawajcie te minusy. Wyżyjcie się.
pytajnik. / 81.190.62.* / 2014-02-18 15:08
Masz rację "jak..."
Problemem jest też fakt ,że dzicz nie posiada zdolności logicznego rozumowania.Dlatego jest ,jak jest.
humer / 89.229.17.* / 2014-02-17 19:45
" Jestem gotów tej zimy, wiosny usiąść z każdym, także z premierem Millerem i premierem Kaczyńskim, przy jednym stole. Jeśli macie coś sensownego, konstruktywnego do powiedzenia, jeśli chodzi o system ochrony zdrowia, w każdej chwili jestem do waszej dyspozycji, jeśli macie koncepcję, odwagę i dobrą wolę. Mam nadzieję, że jej nie zabraknie, gdy sytuacja będzie tego wymagała – powiedział w parlamencie Donald Tusk" (..) "rzecznik, Małgorzata Kidawa-Błońska w ostatniej chwili odwołała spotkanie z dziennikarzami. Przełożyła je na jutro. A tłumaczenie to wymówka przedszkolaka. "Premier nie zapoznał się jeszcze z wypowiedzią prezesa Kaczyńskiego" - ogłosił reporter TVN24"
Pan Dondal musi zmienić spodnie.
eum / 88.199.88.* / 2014-02-17 19:44
Jeśli ktoś odrobinę myśli nie uwierzy w te brednie PIS.
dgdfgdg / 89.70.212.* / 2014-02-17 21:54
W brednie Tuska ktoś jeszcze wierzy ?
chichot dona / 46.169.74.* / 2014-02-17 18:36
Debata o służbie zdrowia .. dlaczego nie ?
Ale dlaczego PiS nie chce debaty o całym swoim programie oraz o programie PO ?
Moim zdaniem to najbardziej interesuje potencjalnych wyborców.
Debata o służbie zdrowia .. niczego specjalnego nie wniesie (tak mniemam), taki w miarę bezpieczny temat i dobry dla opozycji, każdej opozycji nie tylko dla PiS-u.
Sens dla wyborcy ma debata nad całokształtem a nie nad fragmencikiem.
No cóż .. najwyraźniej do debaty nie dojdzie .. burza w szklance wody.
bluebird / 91.123.232.* / 2014-02-17 18:07
fiu fiu, ojciec tadeusz i kurdupel bylioby z was dumni, brawo.
efektgwarantowany / 46.205.21.* / 2014-02-17 18:49
to pryszcz, gdyby tacy, dla przykładu, starozakonni cię dorwali, to za każdy wibity ząb wybili by ci całą szczękę, a za jedno podbite oko oślepiliby całkowicie, zatem towarzyszu oddaj hołd Belzebubowi, że z katolikami masz do czynienia
Sdziadek 666 / 81.190.245.* / 2014-02-17 17:53
Premier z mediami juz na chama chca doprowadic do debaty chca koniecznie pokazac ze prezes chce wogule z nim rozmawiac...Nalewno to jakis zaszczyt i z1% podskoczy a prezesowi o 10 spadnie..BO polacy wiedza ze ze zdrajcami nie wolno rozmawiac..To kolejna w ostatnim czasie prowokacja..SLUCHAJ STARSZYCH LUDZI!!
Sdziadek 666 / 81.190.245.* / 2014-02-17 17:44
Prezesie!! ostatnio na samym poczadku zapytal czy ma pan jeszcze ten pistolecik bojac sie i sugerujac Polakom ze ma doczynienia z bandyta.. Teraz na sam poczatek zaputaj Go chociaz czy nadal bije!.,.zone za niedobre pierogi ktore wyrzuca przez okno..A jak bedzie mial humor to zapytaj jeszcze czy ten pistolecik Cyby byl leprzy..
nexton / 77.254.197.* / 2014-02-17 17:16
Staje się coraz bardziej widoczne, że Jarosław Kaczyński z wiekiem dziecinnieje. Próbuje przenieść do dorosłej polityki dawne dziecięce zabawy: w chowanego, w pomidor, w kucanego, itp.
humer / 89.229.17.* / 2014-02-17 17:25
Ty tu też czegoś próbujesz, zaprzeczyć logice mianowicie. Bo któż to koniecznie chce się bawić z tym "zdziecinniałym Kaczyńskim"? Ano wszystkie największe "tuzy polskiej polityki" i usilnie o to zabiegają! To Kaczyński wybiera i łaskawie się zgadza na udział tego, czy tamtego :) Wyznacza sposób, czas, miejsce i temat!
Alik kot / 89.70.202.* / 2014-02-17 17:05
A ja mam najwięcej "-", dawać dawać koledzy i koleżanki hejterki, założyłem się o sporą kasę że dojdę do 25 ;)
ajajaj / 46.205.154.* / 2014-02-17 18:52
spora kasa? pewnie 2,5 zł. na piwko. Toż to praktycznie fortuna dla plebsu!
humer / 89.229.17.* / 2014-02-17 17:08
Jak ci trzy osoby mówią, żeś osioł, to daj se siana.
humer / 89.229.17.* / 2014-02-17 19:42
A już myślałem, że nie pojmie.
Alik kot / 89.70.202.* / 2014-02-17 18:00
Dziękuję, już uzbierałem w sumie 25, możecie matołki już spokojnie dalej hejtować. Poziom dyskusji bardzo wysoki.
JanuszPOlikot / 2014-02-17 16:58 / Tysiącznik na forum
Tutaj nie ma debatować....Tego Tuska trzeba POgonić......
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy