Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jednosobowa działalność, a poprzednie problemy.

Jednosobowa działalność, a poprzednie problemy.

IdiotaAleproboje / 185.153.35.* / 2017-09-03 20:34
Chciałbym założyć jednoosobową działalność, jednak mam pewien problem. Otóż kiedyś okazałem się gigantycznym idiotą i dałem złapać się w kredyt "chwilówkę". Wstyd, ale z czasem naprawiłem błąd i wybrnąłem z niego. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę mieć przez niego problemy przy próbie założenia działalności
Wyświetlaj:
emeszpl / 2020-03-15 16:32
Nie będzie to problemu. Problem byłby jedynie wtedy gdybyś zalegał z opłatami za ZUS i Urząd Skarbowy i chciałby ubiegać się o dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej. Ale jeśli chcesz wystartować z własnych środków to nie ma problemu nawet z zaległościami w Urzędach.
expansja / 89.64.49.* / 2020-02-15 14:12
Z doświadczenia wiem, że lepiej wynająć biuro rachunkowe niz samemu kombinować z takowymi kwestiamii. Osobiście polecam biuro Abakus (p. Szukała). Gdy otwierałem firmę przedstawili mi wszystkie opcje na jakie mogę się zdecydować oraz wskazali najkorzystniejszą. Mieli rację, sprawdza się :) polecam!
Maria Teresa / 185.157.12.* / 2017-09-15 10:25
Nie, z tego co wiem, to nie ma w ogóle wpływu. Ale lepiej poradź się biura rachunkowego, a nie anonimowych osób na forum. Nie chciałabym Ci namieszać. Współpraca z dobrym biurem rachunkowym to podstawa sukcesu. Mnie we wszystkim pomogło biuro Gama. Doskonale się znają na kwestiach formalnych i księgowych.

Najnowsze wpisy