Forum Polityka, aktualnościKraj

Jerzy Polaczek odchodzi z PiS

Jerzy Polaczek odchodzi z PiS

Money.pl / 2007-12-14 11:56
Komentarze do wiadomości: Jerzy Polaczek odchodzi z PiS.
Wyświetlaj:
Jarkt / 213.238.94.* / 2007-12-14 23:56
Następna miemota bohaterem mediów. Spieszmy się ich podziwiać- tak szybko odchodzą :-))
true troll / 83.5.73.* / 2007-12-14 16:09
Polaczka nie można posądzić o intelektualizm ani skuteczność - jako minister od autostrad pokazał dokładnie co potrafi. Mimo to ma jakieś minimalne poczucie przyzwoitości. Z przyjemnością obserwuję jak PiS - w którym zostanie nidługo sam Kaczor i męty - zjeżdża po równi pochyłej śladem PC, Samoobrony i LPRu.
MSP 7 / 2007-12-17 13:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Autostrady - jak pozwalają byłe i obecne przepisy - powstają w okresie 7lat od pierwszych prac. Taka świadomość jak "true troll" ma duża część społeczeństwa.
Polaczek (jego ekipa) przygotowała cały program organizacyjno-finansowy budowy wszystkich dróg na lata 2008-2012; z oparciem finasowym ok. 120mld wielokrotnie przekraczające poprzednie okresy (ok. 5 , 6 razy wiecej).
PiS nie potrafił tego wykorzystać w kampanii - ich strata.
Nic nie ujmując PO - mają połowę pracy wykonaną.
dareg / 62.233.185.* / 2007-12-14 13:41
dobrze chociaż że PIS coś się dzieje
sukcesów tuska jakoś nie widać, irlandia też jakoś sie oddala, może w wigilę jakieś cuda będą ?
o czym by te biedne media pisały gdyby nie PIS
elwood1961 / 2007-12-14 14:08
jedynym cudem jaki powinien sie w Polsce zdarzyc to zmiana mentalnosci POLOKOW , nam sie drodzy rodacy nic nie nalezy, wszystko musimy wypracowac sami, a nie siedzec z piwem przed TV i politykowc bo z tego kasy nie przybywa:) a jesli ktos chce opierac godpodarke na cudach to plecam Ojaca Rydzyka na wodza.
@@@ / 195.90.107.* / 2007-12-17 11:23
To przestan siedziec z tym piwem przed telewizorem.
No chyba ze nie jestes Polakiem to sobie siedz i politykuj.
JAW / 87.207.207.* / 2007-12-14 14:15
Zgadzam się. Polacy potrafią w większości tylko wyciągać łapę, a najlepiej gdyby ktoś to jeszcze zrobił za nich bo nadstawianie łapy to ciężka robota. Cud rozumiemy w ujęciu katolickim, czyli woda w wino, a nie np. erchardtowskim, czyli owoce z pracy. Tak się jednak składa, że znakomitym lekarstwem jest emigracja. Mentalność tych, którzy wyjechali naprawiła się w dwa dni i są normalnymi ludźmi wierzącymi w siebie, a nie rzeczy nadprzyrodzone
Kero niezwerbowany / 213.238.124.* / 2007-12-14 14:40
I ja się zgadzam w całości.
Onegdaj w latach osiemdziesiątych wydawało mi się, ze "oni" powinni mi dać jakiekolwiek mieszkanie bo mam dzieci. Te kretyńskie "oni" nie dali nic, nawet zgniłej nory. Wtedy to zrozumiałem, że "opieka" państwa to utopia a jeśli nie to dotyczy tylko tych co trzeba a ja z tych nie byłem.
Zatem pozostało mi zbudować dom. Porzuciłem na ówczas dobrze płatną pracę, wybudowałem dom a dzisiaj wspólnie z synem budujemy drugi dla niego dom.
Nic mi się nie należy od państwa tylko muszę baczyć by mnie to państwo nie oskubało z tego co sam zarobię.
Każdy niech ruszy swój leniwy tyłek a zobaczy świat inaczej.
MSP 7 / 2007-12-17 17:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Slusznie, podobnie ja wyjechałem na pewien okres w latach osiemdziesiatych za "ocean", poźniej zbudowałem dom i patrze inaczej na wyjeżdżających. Najbardziej "psiączą" na trudy wyjeżdżających obecnie komuchy lub postkomuchy - w zasadzie, to,ze "odstajemy" od świata to za ich przyczyną trzymania się "kurczowo" Wielkiego Brata ze wschodu (chociaż obecnie już średnia pensja w Polsce to już ok. 1.200$ brutto). Część jednak - jak ja nie "skundliła" się wtedy donosząc albo zapisując się do jedynie słusznej partii. Ci "odszczepieńcy" najbardziej teraz narzekają - Jeszcze niedawno ci sami nazywali premiera Olszewskiego "oszołomem" - teraz wiadomo, że to "Oni" są oszołomami........
psia buda / 88.156.44.* / 2007-12-17 16:02
Ty madrala, bvuduj daej i nie podnos łba z nad muru
fer,ment / 79.187.37.* / 2007-12-14 13:05
aż dziw, że ten za którego PiS zebrał najwięcej razów, który nie potrafił obronić działań swoijhego resortu przed krytyką mediów zostawiając to prezesowi PiS, ten człowiek teraz demonstruje jaki jest to "twardy" zawodnik.
Jak wy w PiS-ie budujecie swoje kadry, skoro tacy są na szczycie organizacji.
Jurek jesteś "Jórek rzałosny"
Tuskolamacz / 89.78.5.* / 2007-12-14 12:57
Przypomnijmy naiwnej gawiedzi: Religa i Zyta Gilowska odeszli z PO. I co?
programol / 2007-12-14 13:44
Przypomnijmy też że Gilowska z PO nie odeszła, tylko ją wyrzucili, a Religa do PO nigdy nie należał. Do PiS zresztą też nie. Ale wiara propagandystów PIS w naiwność gawiedzi i ciemnotę ludu jest niezachwiana...
Bilunia / 83.20.47.* / 2007-12-14 12:56
Jak widać, są jeszcze ludzie, którzy wiedzą co to honor, godność, przekonania i są gotowi o nie walczyć. Szkoda tylko, że Pan Dorn się zagubił - co zostało z jego szczytnych haseł o naprawie PiS??. Widać Jarek zrobił mu pranie mózgu. Szkoda tylko ludzi, którzy poszli za jego "ideą" i teraz zostali sami?? A może też tylko realizował plan Jarka.
Już teraz wiem, dlaczego Pan Dorn wszędzie chodzi z Sabą - co dwie głowy, to nie jedna. A nuż Jarek znowu mu rozumek zresetuje.
Łapa dla Saby
Kero niezwerbowany / 87.205.73.* / 2007-12-14 11:56
Rozczłonkować PiS w pył.
pantagruel / 2007-12-14 12:33 / OJOS DE BRUJO
taki fachowiec odchodzi i nikt go nie zatrzymuje? :)

Najnowsze wpisy