Forum Polityka, aktualnościKraj

Kto zapomniał o prezydencie w Lizbonie?

Kto zapomniał o prezydencie w Lizbonie?

Money.pl / 2007-12-14 11:56
Komentarze do wiadomości: Kto zapomniał o prezydencie w Lizbonie?.
Wyświetlaj:
josef / 91.44.249.* / 2008-05-17 23:41
==>Jak Tusk/Sikorski przemawiali w sejmie to prezydENT Ka***;
byl nieoobecny, nieusprawiedliwiony...
Portugalczycy wyszli z tego samego zalozenia bedzie
nieobecny, nieusprawiedliwiony to po co drukowac
jego nazwisko w informatorze... Zaoszczedzili cala fure farby...
PS/KW niwinnosc, obarcza wina wszystkich i kazdego innego ktory zostal ev.pominiety.
/prawne udowodnienie winy u neuander..../
mfg
Tuskolamacz / 89.78.5.* / 2007-12-15 12:47
Znow temat zastepczy? A moze troche konkretow?
Amatorszczyzna Tuska pasuje komuszkom?
Gospodarcze pomysły PO ocenił publicysta "Tygodnika Solidarność"
Bernard Margueritte w felietonie pt. "Niebezpieczna
amatorszczyzna". Autor pisze w nim m.in.: "Podatek liniowy miał
być symbolem działalności nowej władzy. Wiadomo, że jest bardzo
na rękę zamożnym. PO niewątpliwie pragnie iść w tym kierunku,
skoro jest partią tych 15% obywateli, którym się dobrze powodzi.
PSL jednak powiedział 'nie' podatkowi liniowemu i jak na razie
Tusk szybko go schował pod dywanem. Wyciągnął za to inny pomysł
- bon edukacyjny. Wraz z prywatyzacją uczelni ma to
zagwarantować uczniom, studentom i ich rodzicom wybór
najlepszych szkół i uniwersytetów. Do najlepszych bowiem mają
być skierowane środki publiczne i prywatne. Doprowadzi to do
ogromnej nierówności szkolnictwa. Ale przecież o to chodzi. Po
co dobre szkoły na wsi czy w dzielnicach 'ludowych'?

Wystarczy kilka dobrych szkół dla 'elity' establishmentu i
zamożnych. Neoliberalizm polski idzie jeszcze dalej od
amerykańskiego. W Stanach są przynajmniej jeszcze uniwersytety
stanowe, co prawda z reguły na gorszym poziomie, ale nawet
wybitne uczelnie prywatne są mocno dotowane przez państwo". Na
szczęście jednak pan Pawlak zaoponował i PO zostawiła na boku
"wspaniałą ideę". Cóż, pozostaje tylko mieć nadzieję, że PSL
zaoponuje także wobec innych, równie wspaniałych idei Platformy
Obywatelskiej, dla której największym sukcesem gospodarczym
najbliższych czterech lat może okazać się wysłanie z kraju
kolejnych kilku milionów młodych Polaków do pracy "na zmywaku".
Czy tego właśnie oczekiwali wyborcy partii Tuska? Takiego
cudu???
man13 / 2007-12-15 00:09 / Tysiącznik na forum
A czy mozna pamietac ciagle o ziemniakach, chosby byly Rodzymkowe?
Bilunia / 83.20.47.* / 2007-12-14 13:18
Jak się człowiek wczuje w ton komentarzy zawartych poniżej, to robi się niedobrze.
Inteligentni i wykształceni ludzie, a nie potrafią z sobą rozmawiać.
Wymiana poglądów nie polega na wzajemnym ubliżaniu i skakaniu sobie do gardeł - tym człowiek różni się (a przynajmniej powinien) od zwierza.
I nie piszcze, co sądzicie o mojej wypowiedzi, bo nie zamierzam już tu wracać - jak człowiek zejdzie zbyt nisko i zbyt długo tam przebywa, to później trudno wrócić na swój poziom.
Wesołych Świąt
moher z dyplomem / 79.187.37.* / 2007-12-14 12:24
ten hip hop donka wkrótce się skończy, bezczelny goguś. Na prezydenta profesora Lecha Kaczyńskiego głosowało 8 257 468 Polaków, na PO 6 400 000.

Polatałes sobie kolego i wystarczy, jak zwykle nic nie załatwiłes dla Polski, teraz zwarcie krajowe. Zobaczymy Jeszcze jeden break dance i po tobie.
Na prezydenta profesora Lecha Kaczyńskiego głosowało 8 257 468 Polaków
KAP / 2007-12-14 12:49 / Tysiącznik na forum
Na prezydenta profesora Lecha Kaczyńskiego głosowało 8 257 468 Polaków i okazalo sie ze wybrali pomocnika Prezesa Jaroslawa Kaczynskiego. Prezydentura sluzy jako trampolina dla wplywów PiSu oraz dla wydawania tekstów o zabraniu zabawek i ze Tusk sie bije pse mamy... taka piaskownica Zoliborska:)
pantagruel / 2007-12-14 12:37 / OJOS DE BRUJO
moherku, ten dyplom to pewnie za nadzwyczajne posluszenstwo pani przedszkolance w starszakach, bo w glowce widze sianko :) !
moher z dyplomem / 79.187.37.* / 2007-12-14 12:39
ale świąteczne, a u ciebie jak zwykle na wigilię goloneczka !
Gargantua / 213.216.68.* / 2007-12-14 21:59
2007-12-14 12:41:52 | *.*.*.* | pantagruel [ Bywalec forum ]
brzydze sie scierwem !

To nie patrz wlustro bo może ci zaszkodzić
pantagruel / 2007-12-17 08:09 / OJOS DE BRUJO
nie patrze tatusiu, nawet nie mam lustra. Twoj widok zas zastepuje mi caly swiat :)
dikens / 213.199.219.* / 2007-12-14 12:27
i co z tego, że głosowało na niego tyle ludzi? ot po prostu dużo rozczarowanych i tyle. A to, że jest profesorem nie musisz tak podkreślać - taki sam z niego prezydent jak i profesor, jako prezydent zachowuje się jak rozpieszczony gówniarz kiedy mu w piaskownicy grabki zabrali, a jako profesor nie umie nawet czytac konstytucji i nie wie do jakich zadań powołny jest Trybunał Konstytucyjny
moher z dyplomem / 79.187.37.* / 2007-12-14 12:33
wciąż masz mózg w depozycie u michnika ! formalina już go zniszczy do końca. A gówniarzem jest twój goguś, pusty jak bęben, bez wizji, bez charyzmy. Nawet jego fundacja dla dzieci zbankrutowała !

Jak skończy ci się platfusowa amfa to przejzysz na oczy, ale teraz cała budżetówka czeka na obiecane >radykalne< podwyżki.
KAP / 2007-12-14 12:52 / Tysiącznik na forum
no to masz typowy kaczorydzkowy kompleks Michnika. Schorzenie w zasadzie nieuleczalne. Srednio zarazliwe. Dosc wyniszczajace organizm. Czytanie wyborczej prowadzi do wyprysków.
dikens / 213.199.219.* / 2007-12-14 12:44
szczekaj kundelku szczekaj, kopa w d... dostał ten twój kaczy kurdupel od narodu to szczekać już tylko ci zostało :)))))))))
Herzleid / 62.111.158.* / 2007-12-14 12:19
pan prezydent powinien obwiniać za tą sytuację swoją kancelarię, a nie szukać winnych na zewnątrz. oczywiście najlepiej za nieudacznictwo swoich współpracowników obwinić ministra i premiera z PO. żenuła. poza tym, to co się stało najlepiej pokazuje stosunek unii do naszego prezydenta.
pewnie urzędnikom unijnym nasz pan prezydent kojarzy się raczej z brakiem przychylności do rozwiązań unijnych oraz ze zbytnią służalczością kościołowi.
antygon / 79.187.37.* / 2007-12-14 12:28
kmieciu kościołowi służą ludzie od ponad 2000 lat, czerwonym darmozjadom od 90 !
Wiem ty jesteś z tych co to za mięcho i ropę pozwalają na holokaust czeczenów. 40 000 zabitych dzieci i 200 000 dorsłych przez 10 lat nie robi na taboie żadnego wrażenia, byleby była fura, komóra i skóra. Do czego ci potrzebna Polska ?
Herzleid / 62.111.158.* / 2007-12-14 14:54
skąd aż tyle agresji? nazywasz mnie kmieciem? skąd u ciebie tak prostacki język? twoja resakcja nie bez powodu kojarzy mi się z wielbicielami Radia Maryja, zero konkretów, dużo paplaniny... nie wiesz, co robię i kim jestem, ale zafundowałbyś mi bilet na Madagaskar, bo śmiem mieć zdanie inne od twojego. myślisz w kategoriach PIS'owskich - jak nie z nami, to wróg. dlaczego zakładasz, że kto nie chce kłaniać się kościołowi, ten kłania się Rosji? skąd to prymitywne założenie? twój komentarz jest żenujący.
waran / 2007-12-14 13:08 / Twardy dziadyga
Kościół to właśnie ludzie. Wierni , a reszta w purpurze to mają być pasterze. A, że stało się inaczej . Poczytałbyś Pismo Świete to coś byś wiedział. A tak jak ta stara katarynka. Gadasz, gadasz , tylko tyle wiesz co usłyszłeś od tych , którzy tymi pasterzami mieli być. Dla Ciebie Kościół to Rydzyk ? Bo dla mnie i Ty i ja nim jestem . Jeżeli tego nie rozumiesz to trudno. Widać tak musi być.
KAP / 2007-12-14 12:53 / Tysiącznik na forum
nie bedziemy sie przeciez licytowac na liczbe ofiar wypraw krzyzowych i inkwizycji, prawda.
dikens / 213.199.219.* / 2007-12-14 12:46
idź się leczyć człowieku, pewnie hitler też wg ciebie do władzy doszedł dzięki PO, i stalin też? i głód w afryce też przez PO? Ale co się dziwić, tylko matoły takie jak ty głosują na PIS
Kero niezwerbowany / 87.205.73.* / 2007-12-14 11:56
Się zawieruszył bo to drobnieńki taki jakiś.
Lili lili laj moja perełeczko...
dikens / 213.199.219.* / 2007-12-14 12:19
może odleciał na południe, w końcu zima i termin odlotów już dawno minął a on się ciut zagapił ;)
moher z dyplomem / 79.187.37.* / 2007-12-14 12:38
no proszę jaki dowcipny , nie myśl o tym , szykuj już swoją świąteczną goloneczkę na wigilię i jajeczka na życzenia.

Szkoda, że telewizja nie pokazała jak wielki prezent dziadek z wermachtu zostawił wnukowi.
pantagruel / 2007-12-17 08:15 / OJOS DE BRUJO
jesli masz jakas bliska osobe, w co watpie, to daj jej poczytac swoje wypowiedzi. Jesli ona pochwali Twoje poglady to ja zjem o jednego pieroga mniej na wigilii
KAP / 2007-12-14 12:55 / Tysiącznik na forum
a moze policytujemy sie na pewnego prominentnego bylego akowca z duzym mieszkaniem na Zoliborzu w latach 50tych ?
dikens / 213.199.219.* / 2007-12-14 12:48
szczekaj kundelku szczekaj, kopa w d... dostał ten twój kaczy kurdupel od narodu to szczekać już tylko ci zostało :)))))))))

Najnowsze wpisy