Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jest już rosyjski zakaz dla polskich wędlin

Jest już rosyjski zakaz dla polskich wędlin

Money.pl / 2014-03-08 21:04
Komentarze do wiadomości: Jest już rosyjski zakaz dla polskich wędlin.
Wyświetlaj:
szynka / 37.30.29.* / 2014-03-09 10:42
ale przejaw hegemonii mocarstwa atomowego - nie kupują kiełbasy !!. Pusty śmiech ogarnia. A tak na marginesie, postawić w końcu zasieki na granicy tego obwodu, wyrzucić nożyce do drutu i zapomnieć, niech kełbasę kupują od tej chwili np, w Szwecji.
vfdsgbvdsfgds / 5.173.4.* / 2014-03-08 21:04
I to sa efekty obrony ukraińców! JA SIĘ NA TO NIE ZGADZAM!!! NIE CHCE ICH W POLSCE!!!
atodobre / 37.30.29.* / 2014-03-09 10:33
w Polsce, ruski prowokatorze?
pablo55 / 89.72.65.* / 2014-03-08 23:54
A ja mam w nosie twoją opinię. Sprzedałbyś wolność za kawałek kiełbasy.
lalek / 83.6.60.* / 2014-03-09 09:20
Znowuż ja mam Twoją opinię nawet w miejscu dużo poniżej nosa. Dla naszego biednego kraju jedynym wyjściem na teraz jest odbudowanie dobrobytu obywateli. Stopniowe bogacenie się kraju. Gry strategiczne i przewidywania na stulecia zostawmy mądrzejszym i silniejszym od siebie. My powinniśmy w uwagą przyglądać się temu co się wokół dzieje, angażować się minimalnie i nie dać się prowokować do wyciągania gorących kasztanów własnymi rękami. Już wiele razy podpuszczeni przez "przyjaciół" daliśmy się sprowokować, wybić, ograbić.
chichot dona / 5.174.94.* / 2014-03-09 00:23
Znacznie więcej niż kawałek kielbasy.
Polska lubi wychodzić przed szereg i nadstawiać swoje cztery litery. W zamian dostaje w owe cztery litery.
A sojusznicy Polski którzy klepią po pleczkach?
Ano sojusznicy prędzej czy potem zawsze dogadają się z Rosja. Jak ich zagrywka bieżąca się nie uda wracają do pokojowej koegzystencji. Zachód ma wielkie interesy w Rosji i zawsze z Rosją się dogada. Polska najwięcej szumi bo chce się wykazać, firmy polskie stracą , ba już tracą kontrakty, na ich miejsce wejdą szybko firmy z zachodu a Polska dostanie sankcje w wyniku których pracę w polskich firmach straci kilka tysięcy a może nawet kilkadziesiąt tysięcy ludzi i oby tylko straty na tym się skończyły.
Bezrobotnego i głodnego zwłaszcza z rodziną często nie stać nawet na kawałek kiełbasy.
Ale zawsze jest rozwiązanie , emigracja za chlebem do mądrzejszych krajów, wprawdzie tam też często Polacy biedują ale bieda jest na tamtejszym wyższym poziomie niż w Polsce, co?
Wyjechało za chlebem już tyle milionów najbardziej przedsiębiorczych, to mogą wyjechać i następne miliony.
W Polsce zostaną ci którzy lubią klepanie po plecach, oraz podatni na indoktrynacje propagandy sami wojownicy często tylko wojownicy gębowi, oraz ci którzy wszędzie lubią wsadzać swoje trzy grosze dla cudzego pożytku jak polscy politycy.
wyrazy, bez szacunku, dla putina / 37.30.29.* / 2014-03-09 10:38
no odetchnąłem z ulgą. Oświadczenie przedstawiciela razwiedki, że w tym kraju mieszkają wojownicy, jest dobrze rokujące na przyszłość.
chichot dona / 77.113.125.* / 2014-03-09 16:40
To dopiero merytoryczny argument ..
hdhs / 83.24.118.* / 2014-03-08 22:43
Ja też nie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
sara&kaczorek / 83.26.141.* / 2014-03-08 23:21
My też nie chcemy
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy