Forum Spółki giełdowe MCI Capital ASI SA

Jest wyrok w głośnej sprawie spółki komputerowej JTT

Jest wyrok w głośnej sprawie spółki komputerowej JTT

Wyświetlaj:
To wina posłów / 89.200.162.* / 2013-01-19 16:48
Niech posłowie zapłacą!!!! To oni tworzą to prawo, które można dowolnie interpretować!!!
Prawo podatkowe jest tak zagmatwane, że nawet sądy wydają sprzeczne wyroki. Jak więc przedsiębiorca może być pewny, że postępuje właściwie. Mamy takie prawo, że można go dowolnie interpretować. To wina posłów i rządu. I tyle w temacie.
( Spółki skarbu państwa stać na zatrudnianie radców prawnych, Modzelewskiego jako doradce itd)
Szlufik495 / 178.182.128.* / 2013-01-17 20:51
niech zaplaca z wlasnej kieszeni a nie z naszej kasy
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
opinia wenezuela / 213.238.104.* / 2013-01-17 16:57
Wypowiedzi mowią za siebie , dyktatura , samowolka , ludu poszanowanie , kochajmy Chaweza z Wenezueli , szok kwok!!!!!
ananalityk / 213.241.16.* / 2013-01-17 16:41
A GDZIE WINNI TEGO STANU RZECZY URZĘDNICY!!!!!!!
Bandher / 78.8.191.* / 2013-01-17 16:23
Skrzyknijmysie.pl Stwórz wydarzenie, zaproś innych do wspólnego działania
dey001 / 178.37.158.* / 2013-01-17 16:07
To nie skarb państwa zaplaci karę , zapłacę ja , ty i ty , tacy głupcy jak my wszyscy , którzy przyzwalaja na to . A tak a pro po , jedno z więkrzych świństw , jakie zrobili Tusk z Rostowskim , to kasy fiskalne dla lekarzy . Właśnie wczoraj , będąc na prywatnej wizycie , zapłaciłem honorarium plus dodatkowe dwie dychy na podatek , który "płaci " lekarz. Ci dwaj "MĄDRALE" dobrze wiedzieli że to nie lekarz, tylko pacjent , wybuli pieniądze
lubimy to-życiowa pasja / 213.238.104.* / 2013-01-17 17:28
Możesz nie musisz ale bronisz lekarzy i jeszcze kogo masz w rodzinie co kasę fiskalną musiał uruchomić by wyjść ze szarej strefy a może jednak większe świństwa wymyślamy i błędy popełniamy w pośpiechu zob. google suggestions
dey001 / 178.37.158.* / 2013-01-17 16:05
To nie skarb państwa zaplaci karę , zapłacę ja , ty i ty , tacy głupcy jak my wszyscy , którzy przyzwalaja na to . A tak a pro po , jedno z więkrzych świństw , jakie zrobili Tusk z Rostowskim , to kasy fiskalne dla lekarzy . Właśnie wczoraj , będąc na prywatnej wizycie , zapłaciłem honorarium plus dodatkowe dwie dychy na podatek , który "płaci " lekarz. Ci dwaj "MĄDRALE" dobrze wiedzieli że to nie lekarz, tylko pacjent , wybuli pieniądze
1500100900 / 85.222.28.* / 2013-01-17 15:59
co za zbieg okolicznosci: jedna z najwiekszych i naszybciej rozwijajacych sie wowczas firm IT uwalona przez 'panstwo, tak,jak i Optimus.
Glupie pytanie pomocnicze: jaka polska firma wziela po nich najwieksze rzadowe kontrakty na sprzet ?
aaaaaaammmmm / 193.111.166.* / 2013-01-17 15:21
niezgodne z prawem - czyli przestepstwo
zobaczymy co z tą Temida w państwie POprawa
mk34 / 194.153.119.* / 2013-01-17 15:54
Przestępstwo miało miejsce za rządów SLD, a kolejny rząd PIS też nic z tym nie zrobił. Więc odwal się od PO bo jesteś durniem i tylko na tyle Cię stać by sobie pomarudzić
JAK ZWYKLE / 83.19.146.* / 2013-01-17 15:15
Winnych decyzji przedstawić publicznie i oskarżyć o nadużycia i obarczyć kosztami sądowymi
BOLO111 / 195.69.80.* / 2013-01-17 15:11
Teraz minister finansów powinien przeprowadzic reformę podatkową w kraju. Jest to teraz doskonała okazja do tego.
Obecnie fiskus działa jak typowa mafia.
Ściąga haracz za "ochronę".
Tylko jej nie ma.
Nie dość, że w kraju jest krucho z pracą i stanem przedsiębiorstw, to te ch...e, jeszcze rozłożą firmę i setki (a nawet tysiące osów, bo firmy kooperujące też) wyślą na bruk, bo ktoś w garniturku chce się wykazać i mieć premię na koniec roku.
Powinni teraz beknąć za to i mieć sądowy zakaz pracy na stanowiskach kierowniczych i w finansach.
Do roboty tych dziadów.
trzeżwy / 213.238.104.* / 2013-01-17 16:45
Może zacznijmy od polityków typu PSL , SLD , PO też musi bo ich nie wybierze roszczeniowy naród , PIS zrobił by wywrotkę i łupiły by nas Urzędy Skarbowe za wsio , tłumaczenie u Ziobry , Kamińskiego i im podobnym , lubimy obiecane dotrzymać ale to coś wł. Minister Finansów musi nazbierać czyli po ludowemu nagrabić . Roszczenia mają wszyscy od niemowląt czyli rodziców po najstarszych czyt. seniorów , wszyscy z budżetówki dalej rolnicy , górnicy , PKP , kościoły , TVP , kultura , dotacje do firm prywatnych też , exportu , jest tego jeszcze sporo a ktoś nas ochrania , jednak i nie nic , tylko wojsko i policja i do porządku poszanowania prawa wymiar sprawiedliwości , jesteśmy tacy jak to polacy zaszkodzić drugiemu z zazdrości z zawiści po katolicku , tylko dajcie mi stołek a wam pokaże po czasie nawet nie przeproszę chyba że mnie zmusi prawo nagminie łamane . Ktoś proponował na początku z tego przejścia władzy ludowej do zdrowej demokracji i poszanowania własności prywatnej , tańszego państwa mniej urzędniczej swawoli i ludu wyboru czyli Korwin Mikke ale naród wybrał drogę kombinacji jak bez tego żyć , wyśmiali go i tyle , mamy to co chcieliśmy , dobrze że Unia jest obok i nas wzieła i śle te Euro dużo Euro a tam oni czyli ludzie sponsorzy figę mają do gadania , bo my potrzebujemy musimy ich dogonić i tyle a może wyjdzie nam jak Grekom . Wyszło z naszej winy i trzeba zabulić a udawanie że jestem fer jest śmieszne , tylko dajcie mi stołek a wam pokażę np. Leper
BocianBocian / 81.137.198.* / 2013-01-17 23:27
Naucz się pisać poprawne po polskiemu (gramatycznie bardzo źle układasz zdania). Piszę trochę "po Kiepskiemu" ale może właśnie to dotrze do Twojej głowy. Ja z taką gramatyką nie zabierałbym się do komentowania artykułów... Tragedia. Jak w całej Polsce...
może / 178.37.191.* / 2013-01-18 17:03
Oj poliglocie na tym zbudujesz coś , zawsze możesz odpuścić sobie , o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy J. T. Stanisławski , ale zawsze możesz się wyrzygać z nudów , dotarło latawcu dmuchawcu
Kiepski moje zdanie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy