Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Jesteśmy naiwni, ufamy społecznościówkom

Jesteśmy naiwni, ufamy społecznościówkom

skomentuj
Wyświetlaj:
wawrzyn75 / 2011-02-03 13:27
Uważam, że jest to duży krok do maksymalnej inwigilacji społeczeństwa. Niedługo wszystko o nas będą wiedzieć.
Sam ujżywam facebooka, prowadzę własną firmę, ale nie pozwalam się zwariować. Z trwogą obserwuje ludzi, którzy wstawiają zdjęcia swoich dzieci w samej bieliźnie lub wręcz nago. To co się wrzuca do internetu zostaje tam na zawsze i nie mamy dużego wpływu w jakie ręce to wpadnie.
Szafałowicze z Northampton / 77.253.2.* / 2011-01-27 08:41
Teraz pospólstwo netowe to ma poukrywane profile (fejsbuk i eNKej to internetowe getta dla log'owańców!). Pseudo-społeczniaki zafajdane, którzy w życiu nie mają nic ciekawego do roboty! Kontakty społeczne strasznie nisko rozbudowane - są tam socjopaci, psychopaci, wykolejeńcy, pedofile, policja, kler oraz byli więźniowie!
Szafałowicze z Northampton / 77.253.2.* / 2011-01-27 08:20
Kto mądry ma konto oficjalne ne eNKeju czy fejsbuczku? Tam siedzą najgorsze netowe tluki! Nawet łącza nie umieją obciążyć czy patologicznie z niego skorzystać! Jeśli internauta nie ma 18 lat to odpowiadają rodzice za jego poczynania w sieci! Tak samo jak bachorek zacznie zażywać narkotyki czy alkohol prze osiemnastym rokiem życia to rodzice głupi są winni! 18 lat kończysz i robisz co chcesz! Wyprowadzasz się z domu, masz dowód osobisty i jesteś odpowiedzialnym człowiekiem!
4tepian / 79.188.238.* / 2011-01-27 08:05
tak sa tacy co jeszcze dzisiaj ufają tej parti zdrady narodowej. Za pomysł z elektrownią atomową i wydaniem 100 miliardów zł na ten cel, gdy mamy złoża węgla kamiennego /90%zasobów UE/ , węgiel brunatny /25% zasobów UE/, geotermię, złoża gazu łupkowego, zamiast rozwijac technologie wsparte o własne surowce kupujemy pomysły do ktorych surowców nie mamy. Subwencje budżetowe dla prywatnych rafinerii w POlsce w roku 2009 przekroczyły 1,6 miliarda złotych ! Dlaczego takich opieniędzy nie przeznacza sie na badania i rozwój technologii opartych o polskie surowce energetyczne ?
Ba nawet tuski chca magazynować CO2 pod ziemią aby zablokowac dostęp do polskich surowców. Polska obniżyła emisję CO2 o 30%, niemcy , francja o 3%, hiszpania podniosła o 40%, a tuski prowadzą nas na manowce, do bankructwa. Nie zarabuiamy na pochłanianiu CO2 przez lasy a mamy największe europejskie zosoby, to teraz niemcy skupują od prywatnych włascicieli lasów zdolności pochłaniania. W ostatniej chwili uratowaliśmy Lasy Państwowe, które Platforma chciała juz wyprzedać.
Gdzie by się nie ruszyć wszędzie ignorancja spraw Polski.

Człowiek , który nie potrafił uchronic od bankructwa swojej własnej fundacji Dar Gdańska /2005 r bankructwo jej ogłosił tusk/ teraz bierze się za elektrownie atomowe ! RATUNKU.
I ta skundlona inteligencja, ci eksperci w stacjach komercyjnych, okłamujących Polaków.

w 2008 roku na reformie Buzka firmy obsługujace OFE zarobiły na stałej prowizji 1 800 000 000 zł.
ufają tej parti zdrady narodowej
skomentuj

Najnowsze wpisy