Forum Forum finansoweInne

Jeszcze nie blokują kart bankomatowych

Jeszcze nie blokują kart bankomatowych

dr."NO" / .* / 2004-10-14 18:10
Komentarze do wiadomości: Jeszcze nie blokują kart bankomatowych.
Wyświetlaj:
Nomi / .* / 2004-10-16 22:10
Ta nie blokują!!! PKO BP zablokowało mi kartę już 1 października, pomimo że dostałam pismo z informacją, że jast ważna do 12. W życiu się tyle wstydu w sklepie nie najadłam. Dobrze, że miałam jeszcze inną kartę. Jak tylko będę miała wolną chwilkę likwiduję konto i przenoszę się do innego banku
Elka / .* / 2004-10-16 05:49
Bzdura...wczoraj w PKO BP miałam zablokowana kartę..Dla PKO to nie jest żadna ujma.Pozdrawiam
Arco / .* / 2004-10-15 21:40
Ja mam podpisać umowę, w Stanach już dawno trzech przedstawicieli banku biłoby się o mnie i staliby przed drzwiami przez rok! A tu nawet nie chce im się przesłać umowy listownie ze zwrotną kopertą! Pseudobanki!
dr."NO" / .* / 2004-10-14 18:10
Blokady kart kredytowych klijentów stanowi ujmedla banku nie zależnie od prowadzonej wewnętrznejpolityki banku i wpływów giełdy i warunków nie przewidzianych.Co do umów podpisywanych przez banki z klijentami to w gestii banku one leżą a niestanowią problem i bul czasowy głowy klijeta "czy zdonrze?".Nagłaśnianie tego typu informacji to polityka promocji Banku przyjęta w celu pozyskaniapodczas procesu większą ilość klijętów niż do tej pory-->to tak jak z akcjiami wprowadzanymi na giełde ktore wprowdza PKO

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: