Forum TechnologieNauka i wiedza

Język chiński nie taki straszny? Da się go nauczyć

Język chiński nie taki straszny? Da się go nauczyć

Wyświetlaj:
Maja248 / 31.1.161.* / 2013-09-29 17:50
Jasne, że da się nauczyć chińskiego, zresztą jak każdego innego języka. Polski dla wielu obcokrajowców też jest trudny :) no w każdym razie ja uczęszczam na kursy chińskiego do Centrum Języka Chińskiego od ponad pół roku i oczywiście na początku nie było łatwo wszystko wydawało się jakieś dziwne wręcz kosmiczne, ale systematyczność oraz fajni nauczyciele mogą zdziałać wiele i nauczyć każdego języka. Ja już czuję się pewniej i z zajęć na zajęcia poszerzam swój zasób słów :)
Chinese / 83.238.11.* / 2013-05-25 16:34
Jeśli chcesz poznać język chiński i kulturę Chin nie wychodząc z domu- zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego kursu języka chińskiego o nazwie Chinese for Europeans w skrócie C4EU. Strona www.chinese4.eu zawiera materiały edukacyjne związane z nauką języka chińskiego w postaci profilowanych kursów dla przedsiębiorców, turystów, studentów i dzieci.
Zapraszamy również na naszą stronę na facebooku https://www.facebook.com/chinese4europeans
adam773 / 46.112.238.* / 2012-07-09 22:40
najpierw trzeba ojczysty opanowac perfekt, zeby za inne sie zabierac :D tak na powaznie… albo nie :) ja nie mialem problemu tylko z rosyjskim. zblizony do polskiego, wiec no problem. schody zaczely sie przy angielskim, przeroznymi czasami, idiomami, konstrukcjami … :/ nie sposob bylo mi to opanowac. wybralem speak up, zeby zmienic cos w tej kwestii. udalo sie, po nie malych bojach z moim brakiem pewnosci i ambicja :) dlatego chinski w moim wykonaniu, bylby mega komiczny :D

Najnowsze wpisy