jola do bidnego

tara / 2009-05-11 08:02
Manius napisz jak sie troche zorientujesz w sytuacji bo nie wiem co robic dalej ,wiem ze tez masz problem.pozdrawiam
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-11 09:29 / Tysiącznik na forum
spokojnie narazie idziem zgodnie z rozkladem :)
tara / 2009-05-11 10:10 / Tysiącznik na forum
Bidny co to znaczy korekta do podwojnego dna.
tara / 2009-05-11 09:35 / Tysiącznik na forum
Bidny czekam spokojnie nie mam wyjscia kieruje sie waszymi ruchami i trzymam tego dolca.
tara / 2009-05-11 08:09 / Tysiącznik na forum
Ciekawa jestem co zrobi Maks .
Maks_ / 2009-05-11 08:46 / Tysiącznik na forum
Ja nic nie robię - czekam :-)
Sierota pięknie wyklarował sytuację, więc głupotą by było sprzedawać teraz - trzeba czekać na przynajmniej 1:20 na eurodolarze i początku zawiruchy z budżetem - nastąpi mocne tąpnięcie pln

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-11 09:50 / Tysiącznik na forum

trzeba
czekać na przynajmniej 1:20 na eurodolarze i początku zawiruchy z budżetem - nastąpi
mocne tąpnięcie pln

Czesc Maks, PLN wykazuje chec umocnienia i wspominalismy o tym niedawno, na SP mozna oczekiwac pompowania do 1000, ale na eur prawdopodobnie juz szykuje sie korekta do powdojnego dna - na razie to hipoteza, ale tak mi wygladaja ostatnie ruchy na parze, trzeba obserwowac i czekac na potwierdzenie
tara / 2009-05-11 09:17 / Tysiącznik na forum
Maks na obligacje usa nie ma juz chetnych gdyz obligacje przynosza straty wiec wychodza z nich i ida na giełde - prawda ,Do 30 wrzesnia chca sprzedac 3,35 bln usd wiadomo jak bedzie hossa tego nie zrobia wiec mozliwe ze zrobia potezna zwałe/tak ja rozumuje.
Maks_ / 2009-05-11 09:21 / Tysiącznik na forum
Chyba nie do końca prawda z tymi bondami amerykańskimi - tak jak powiedział Sierota obtaniają dolara, by po zwale S&P500 za tańszego dolara kupić obligacje, których rentowność jest bliska "zeru" (póki nie ma inflacji) - więc raczej będzie dużo chętnych. Zupełnie inaczej jest w Polsce - wysoka rentowność wyraźnie odstrasza nabywców, więc pozostaje tylko manipulowanie kursem pod sprzedaż. Swoją drogą co zrobią z odkupem, który się szykuje na dniach - te kilkanaście mld. pln gdzieś trzeba znaleźć :-)

Pozdrawiam
tara / 2009-05-11 09:27 / Tysiącznik na forum
Maks ok,moge poczekac ze sprzedaza tego dolara jednak obawiam sie ,ze bedzie teraz leciał w dół ponizej 2,50 i co tez bedziesz spokojnie czekał ,do lipca duzo czasu i moze zleciec i nizej prawda ?
Maks_ / 2009-05-11 09:41 / Tysiącznik na forum

bedzie teraz
leciał w dół ponizej 2,50


Nie no bez przesady - skośnoocy na to nie pozwolą - eurodolar musiałby wzrosnąc mniej więcej do poziomu 1,75 a to jest nierealne (przynajmniej w najbliższej przyszłości)

Pozdrawiam
tara / 2009-05-11 09:50 / Tysiącznik na forum
Maks tez tak mysle dlatego stawiam na dolara ale bym chciała chociaz ta druga czesc zakupic z samego dna tylko musze go wyłapac ha ,ha.
bax / 2009-05-11 10:14
dzisiejszy kurs to na pewno na to polrocze nie jest dno sama juz to chyba rozumiesz ani tez zrozum to ze ponizej w tym polroczu 3 zl to naprawde nie ma szans bo beda odbicia mocne chocby koniec maja i 2 polowa czerwca NO I GIELDA NASZ 2 MIESIACE NIE WYTRZYMA BY ZWYCIEZAC Chocby dzis
tara / 2009-05-11 10:22 / Tysiącznik na forum
Ok,Bax uspokoiłes mnie teraz kiedy zaczynac kupowac na usrednianie druga połowa kasy,mysle ze jeszcze sie nie wyklarowało prawda . 13 maja sprzedaz obligacji 25 rolowanie obligacji wiec moze w tym okresie cos łapac czy lepiej czekac .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy