jola do Elka 25

tara / 2009-06-22 08:27
Ela napisz cos na poczte
Wyświetlaj:
tara / 2009-06-22 10:58 / Tysiącznik na forum
Ela co ty sie na mnie obraziłas ze nic nie piszesz ?
elka25 / 2009-06-22 11:26 / Bywalec forum
Witam, Jolu nie obraziłam się na Ciebie nawet nie miałabym o co? Po prostu nie byłam w biurze tylko miałam na mieście kilka spraw do załatwienia i tak wyszło że dopiero teraz dorwałam się do kompa. Już Ci odpisałam na maila. Nie sprzedałam dolarów i dalej czekam. daj znać jakbyś sprzedała albo miała zamiar sprzedać te dolary kupione po 3,1720. Pozdrawiam
tara / 2009-06-22 11:32 / Tysiącznik na forum
Kurcze Ela myslałam ,ze juz sprzedałas dlatego sie nie odzywasz i sprzedałam babci dolca i widze ze nie potrzebnie .
tara / 2009-06-22 11:48 / Tysiącznik na forum
Ja zawsze zaraz wszystkim odpisuje ,kurcze ale sie teraz zrobiłam
elka25 / 2009-06-22 11:58 / Bywalec forum
Jolu, ja nie wiem jaki jest teraz dobry poziom do zakupu ale postępuj według rad "naszych facetów" z forum i oczywiście Greenstar, bo oni się na tym znają, ja niestety mam teraz zaległości w czytaniu tego forum, ale będę się starała to nadrobić.. tak czy inaczej zbliża się koniec miesiąca więc waluty pewnie się będą zachowywać tak jak zwykle, czyli up :) (przynajmniej tak było przez ostanie kilka miesięcy)
tara / 2009-06-22 12:09 / Tysiącznik na forum
Tak tylko teraz zakup dolara jest za wysoki wiec babcia została na lodzie i bede musiała podzielic sie z nia zyskiem ,wiesz ,ze wpadam czesto w panike dlatego potrzebuje kogos aby mnie podtrzymał na duchu jestem poprostu zbyt emocjonalnie pobudzona przez te wszystkie cholerne kłopoty boje sie własnego cienia a w szczegolnosci dalszych strat .
tara / 2009-06-22 12:13 / Tysiącznik na forum
Wiesz Ela dochodze do wniosku ,ze poprostu nie nadaje sie juz do niczego boje sie teraz zostawic babci na pln bo nie wiem co dalej bedzie,Maks pisał cos o dewaluacji walut w naszym regionie .
Maks_ / 2009-06-22 12:36 / Tysiącznik na forum

Maks pisał cos o dewaluacji walut w
naszym regionie .


Ale nie ma mowy (póki co) o dewaluacji PLN... więc spokojnie.
Dewaluacja łata (oraz rubla białoruskiego i rubla rosyjskiego w dużo mniejszym stopniu) mogą się odbić na kursie PLN, ale w świetle możliwego rozwoju sytuacji (podawanego przez Sierotę, Mańka i Green) ma to marginalne znaczenie.
Tak przy okazji, rozmawiałem w piątek ze znajomym z Moskwy (osoba zupełnie nie zajmująca się walutami) - potwierdził on realną groźbę dewaluacji rubla i zaznaczył, że cała Moskwa huczy nt. zbliżającej się dopiero głębszej recesji na przełomie lata/jesieni

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy