Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Jutro Rada Europy zajmie się sankcjami dla Rosji

Jutro Rada Europy zajmie się sankcjami dla Rosji

prawda[...] / 77.95.229.* / 2015-01-25 21:19
Ale czy trudno zrozumieć kto na tej wojnie korzysta?
Rosja podobnie jak Iran to kraje które jak żadne inne potrzebują pokoju i spokoju u swych granic...Oba te kraje mają ogromną szansę bardzo się wzbogacić ale nie na wojnie ani Rosja ani Iran nie osiada magicznej drukarki ...Zachód widzi zmiany jakie się dokonały w Rosji i zrobi wszytko aby ten rozwój zatrzymać Ukraina jest jednym z narzędzi aby tego dokonać ...Ludzie zamieszkujący Ukrainę kompletnie się tu nie liczą tak samo jak my czy inne kraje bałtyckie które jeśli będzie trzeba również się poświęci...Tak masz rację osobiście odbieram ten konflikt mam znajomych po obu stronach...Wiele razy pytałem Ukraińców z części zachodniej po co im ten cały majdan ...Zawsze odpowiadali tak samo ...Bo mamy dosyć złodziei u władzy ...Dzisiaj po roku mają jeszcze gorszych złodziei którzy już nie tylko ich okradają ale wysyłają ich dzieci na śmierć ...Każdy ma prawo do własnej analizy tego co się tam dzieje każdy ma swoje wnioski ale ten konflikt jest tak oczywisty a zarazem tak zakłamany że trudno się nie w*****ć... Syjonistyczny zachód obudził w Europie faszyzm dla własnych celów a Polskie władze stanęły w jego szeregach i wysyłają tam miliony ...Ja jestem przeciw !

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Najnowsze wpisy