Forum Polityka, aktualnościKraj

Jutro rozstrzygną się losy weta do pomostówek

Jutro rozstrzygną się losy weta do pomostówek

Wyświetlaj:
Wapniak / 2008-12-29 01:38 / Tysiącznik na forum
"Kto raz daje i odbiera to się w piekle poniewiera"!
Kiedyś, nie tak całkiem dawno, aby chronić własne d... jedynie słuszna siła dawała a wręcz wyganiała na wcześniejsze emerytury, teraz odbiera...Co będzie potem? O ile mnie pamięć nie myli, to nawet ta sama "zgraja" tylko w innym garniturze.
Lorunia / 87.96.94.* / 2008-12-18 17:56
A pani minister zaraziła się kłamstwem od swojego szefa , bo powiedziała , że jakby przegłosowano te pomostówki to wbrew opowieściom nikomu nie grozi utrata tego świadczenia . a chodzi o uprawnionych mających 15 lat przed 1999 r . i będącym na liście uprawnionych , co jest wierutnym kłamstwem ! Bo te osoby muszą jeszcze pracować po 2008 roku na tym stanowisku a tego już nie dopowiedziała . Więc jest furtka aby pozbawić w bardzo łatwy sposób wszystkich uprawnionych do pomostówki . Nawet było pytanie jednego z posłów o tą sprawę ale jakoś pani minister nie zająknęła się w tym temacie bo niewygodny .
rentoemerytka / 217.153.161.* / 2008-12-28 16:06
prosze o opowiedz czy ja moge otrzymac wczesniejsza emeryture mam 29 lat pracy i 10 miesiecy.jestem na rencie tzw.3 grupy poniewaz ta rena wynosila 470zl zaczelam pracowac na 0.5 etatu wiec do konca roku brakuje mi 2 miesiace do pelnych 30 lat ,Mam wiek 58 lat ,czy bedc obecnie na rencie i pracujac na umowe o prace moge w tym wypadku przejsc na emeryture?
Moze ktos mi opowie bo w Zusie kazdy raz inaczej mnie informuja ..Dziekuje za konkretna opowiedz.
mycha10 / 2008-12-19 06:11 / Bywalec forum
pomostówki to okradanie podatników przez grupę uprzywilejowanych związkowców.Dlaczego wszyscy bronią leni nauczycieli i kolejarzy,a nie zwykłych pracowników,którzy muszą co roku oddawac ze swoich składek i podatków 2000zł na nierobów?Jak to takie ciężkie zawody ,to dlaczego po otrzymaniu pomostówki nauczyciele dalej pracują?

Najnowsze wpisy