Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

JW Construction szuka spółek do przejęcia

JW Construction szuka spółek do przejęcia

Money.pl / 2007-11-08 14:39
Komentarze do wiadomości: JW Construction szuka spółek do przejęcia.
Wyświetlaj:
wek / 83.24.1.* / 2007-11-08 18:02
e lepiej niech się szykuje do upadłości...
morskil / 2007-11-08 14:39
Z Energopolem trzeba było zrobić tak jak było planowane przed debiutem, a nie robić inwestorów (energopolu) w konia.Teraz kurs J.W. inaczej by wyglądał.Narobiliście zamieszania a teraz chcecie zrobić (przejąć) tak jak planowaliście początkowo.Prędzej Panu ,Panie Zdrzałka i innym ludziom góry braknie pieniędzy na podbijanie kursu ,niż cena wróci do dnia debiutu, iwszelkie pozytywne infa nie pomogą.
iwszelakie pozytywne infa.
zrozpaczona / 83.15.240.* / 2007-11-08 15:52
co ja mam zrobić mając 300 akcji tej spółki . Nie wiem czy poczekac czy ratowac co sie da
Brzeziński Inwestycje / 2007-11-08 14:51 / portfel
pozatym J.W Construction to dziadostwo...balkony im spadaja z mieszkań:/ więc o czym my tu wogóle mówimy...
ares2k / 2007-11-09 08:21
powinni zaczac skupywac wlasne akcjie to moze bykurs skoczyl... jw jednak sie odbije i skoczy do jakichs 58 zl ale to nastapi napewno nie w ty roku. mam szczescie ze to sprzedalem tracac tylko 1zl na sztuce:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy