Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kaczyński chce zakazać upraw GMO

Kaczyński chce zakazać upraw GMO

Money.pl / 2011-10-04 13:02
Komentarze do wiadomości: Kaczyński chce zakazać upraw GMO.
Wyświetlaj:
jjaskow@wp.pl / 83.11.12.* / 2011-10-04 22:08
Przyro mi PT Wpisowicze
ale odległe skutki stosowania GMO są j¨ż znane. Zamiast wpisywać dyrdymały warto poczytać!!!
Jedynym dodatnim punktem stosowania GMO jest monopolizacja rynku żywności i o TO CHODZI.

Obecnie wiadomo,że nawet te specjalne środki ochorny roślin,rzkomo biodegradalne z GMO przechodzą do płodu.
dr Jerzy Jaśkowski
frech.com.pl
jjaskow / 83.11.12.* / 2011-10-04 17:33
Przyro mi PT Wpisowicze
ale odległe skutki stosowania GMO są j¨ż znane. Zamiast wpisywać dyrdymały warto poczytać!!!
Jedynym dodatnim punktem stosowania GMO jest monopolizacja rynku żywności i o TO CHODZI.

Obecnie wiadomo,że nawet te specjalne środki ochorny roślin,rzkomo biodegradalne z GMO przechodzą do płodu.
dr Jerzy Jaśkowski
frech.com.pl
antyNWO / 77.237.3.* / 2011-10-04 13:02
I dobrze, nie mam nic przeciwko GMO ale w sytuacji gdy Monsanto może mieć w kieszeni każdego sędziego w Polsce to jedyne wyjście.

Podobno produkują rośliny z genem terminatora który może spowodować monopol Monsanto i pozywa rolników do sądów i każe im płacić jeżeli rośliny bez tego genu rozsieją się i są znajdowane na polach sąsiadujących z polem na którym wyło wysiane GMO.
Angelika11 / 2011-10-04 13:17
Na dłuższą metę nikt nie ejst w stanie przewidzieć skutĸów GMO!!
yuki / 150.254.212.* / 2011-10-04 13:53
Opisz więc skutki długofalowe "ekologicznych" rozwiązań:
geotermia-sztuczne przenoszenie ciepła z wnętrza planety na powierzchnię
wykorzystanie energii słońca-pozostaje w ekosystemie Ziemii, a nie odbija się od powierzchni,
energia z prądów morskich, tudzież z wiatru-zmiany w naturalnel cyrkulacji wody/powietrza itd.
Nikt nie jest w stanie wszystkiego przewidzieć, czy znaczy to, że mamy wszystkiego zakazać?

Najnowsze wpisy