Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: ciągle dostaję pogróżki, a BOR zdejmuje ochronę

Kaczyński: ciągle dostaję pogróżki, a BOR zdejmuje ochronę

Wyświetlaj:
ździcho / 87.205.206.* / 2010-12-09 23:15

Ostatnio dostałem pogróżkę, że jeżeli przyjadę na Śląsk, to zostanę wraz z publicznością, która się ze mną spotyka, wysadzony w powietrze.

W czym problem panie Kaczyński? Po prostu nie jedź Pan na Śląsk i tyle.
ździcho / 87.205.206.* / 2010-12-09 23:09
BOR to jest Biuro Ochrony Rządu. Czy partie opozycyjne wchodzą w skład rządu? Raczej nie. Więc o co, pretensje panie Kaczyński? Nie lepiej to wyemigrować i zostać prezydentem na uchodźstwie? Najlepiej do amerykańskiej Polonii, tam Pan uzyska GigaPoparcie, jest pan przecież bratem Bohatera Narodowego. Po cholerę użerać się z jakimś BORem tu, w ruskim kondominium - Polsce?
H Szatkowski / 2010-12-09 22:15

"Nie jestem w stanie ocenić przesłanek tych decyzji, bo po prostu ich nie znam. (...) Po prostu nie wiem, czym BOR się tutaj kierował, jakie ma dane, dlaczego uznał, że przedtem było niebezpieczeństwo, a teraz nie ma" - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński na czwartkowej konferencji prasowej.

Może BOR kierował się tymi samymi przesłankami, którymi wtedy, gdy uznał ochronę za stosowną, a prezes wszem i wobec głośno odmówił. Jak widać, po cichu, jednak ją przyjął.

Jak dodał, wciąż dostaje pogróżki. "Ja w każdym razie ciągle dostaję pogróżki

A to akurat nie dziwi- jego "język miłości" uruchamia najgorsze instynkty w nawet niespotykanie spokojnych ludziach.

Najnowsze wpisy